Tek bir sonuç gösteriliyor

Hürrem Çanta Aynası

Bakır
Gümüş
29,90

Çanta Aynası

Çanta aynası, genellikle kadınların tercih etmeiş olduğu ve ihtiyaç anında kullanılabilmesi için tasarlanan küçük aynalardır. Adından da anlaşılacağı üzere çantalarda kolaylıkla taşınabilen bu aynalar aynı zamanda el aynası ya da cep makyaj aynası gibi isimlerle de adlandırılabilmektedir.

Çanta Aynası Nedir?

Kadınlarına çantalarında taşımış olduğu küçük boyutlu aynalara çanta aynası adı verilmektedir. Çoğu zaman şık bir hediyelik olarak tercih edilen bu aynalar, piyasada hediyelik çanta aynası olarak da satışa sunulabilmektedir. Öte yandan mağazalar ya da tüketiciler açısından ihtiyaç halinde çanta aynası toptan olarak da temin edilebilmektedir.

Çanta Aynası Modelleri Nelerdir?

Çanta aynası modelleri çeşitli alternatiflere sahiptir. Her kadının zevklerine hitap edebilecek ahşap, metal, plastik ya da bunun gibi birbirinden farklı modelleri bulabilmek mümkün olurken, günümüzde ise en çok dikkat çeken modeller bakır ve gümüş çanta aynası olarak bilinir. Üstelik bu modelleri Hedisam bünyesinde de bulabilmek mümkün olurken, daha çok çanta aynası hediyelik olarak tercih edilebilmektedir. Sizlerde ihtiyacınız olan bu aynalara Hedisam’ı ziyaret ederek el aynası satın al işlemi ile sahip olabilirsiniz.

Hedisam bünyesindeki bu çanta aynası fiyatları oldukça makul seviyelerle alıcılarına sunulmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin çanta aynası toptan olarak satın alabilmesi için de makul seviyelerde tutulan bu fiyatlar, alıcılara avantaj sağlayabilmektedir.

Çanta aynası satın al için yapmanız gerekenler oldukça basit olurken, sitemiz üzerinden ilgili kategoride sipariş kaydı oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.