Blog

Kelime-i Tevhid Yazılı Tablo Modelleri

Kelime i Tevhid Yazılı Tablo Modelleri

Dini tablolar, bir evin salon dekorasyonunda kullanılan ve bulunduğu ortama manevi bir hava kazandıran dini ev aksesuarları olarak ifade edilmektedir. Pek çok farklı renk, model ve desenlerde tasarlanan dini tablolar, Müslümanlar için önemli bir yere sahiptir.

Kelime-i Tevhid Yazılı Tablo Modelleri

Dini tablolar, bünyesinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi barındırmaktadır. Kelime-i Tevhid yazılı tablo modelleri de, dini tablolar kategorisinde değerlendirilen modellerden biridir. Hedisam’ın alıcılarına sunmuş olduğu bu göz alıcı tasarıma sahip olan Kelime-i Tevhid yazılı tablo modelleri, kanvas baskı üzerine altın varaklı ve usta el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Bir diğer modelde ise beyaz taban üzerine gümüş işlemelerle hazırlanmaktadır. Ayrıca bu modelde çerçeve de gümüş resgi ile dikkat çekmektedir.

Farklı boyut ve modellerde bulabileceğiniz bu Kelime-i Tevhid yazılı tablo modelleri, her zevke, her eve ve hatta her bütçeye uygun olabilmektedir.

En Güzel Dini Hediyelik Tablo Hedisam!

kelime i tevhid yazili tablo modelleriHedisam tarafından müşterilerine sunulan dini tablolar yalnızca Kelime-i Tevhid yazılı tablo modelleri ile sınırlı değildir. Aynı zamanda Esmaül Hüsna yazılı tablolar, Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.), Elif, Vav, Ayetül Kürsü, Nazar Ayetleri, Bereket duası ve Osmanlı Arması, sancağı, tuğrası gibi modellere sahip olan tablolar, dini hediyelik tablo modelleri arasında yer almaktadır.

Sevdiklerinizin evine giderken alabileceğiniz en güzel ve en anlamlı hediyeliklerden olan dini tablolar, müşterilerin talebine göre hediyelik paketler halinde gönderilebilmektedir. Ayrıca gönderim esnasında herhangi bir problemle karşılaşmamak için özel kutularda gönderim yapılabilmektedir.

Diğer Dini Hediyelik Eşyalarımızı Gördünüz Mü?

Hediye almak istediğinizde tercihinizi tablolardan yana kullanmak istemezseniz, sizin için daha yüzlerce hediyelik eşya bulunabilmektedir. Örneğin; Esmaül Hüsna, Ayetül Kürsü ve diğer duaların yazılı olduğu biblolar, 3’lü biblo saatler, masa saatleri, ayaklı büyük saatler, duvar saatleri, Osmanlı Armalarının olduğu tablolar, otantik modelde ya da gümüş yüzükler, kolyeler, özel işçilikli tesbihler ve bunun gibi pek çok ürün, dini hediyelik eşya olarak örneklendirilebilmektedir.

Hedisam tarafından sunulan bu geniş yelpazeli hizmette hediye paketi talebinde bulunursanız, ürünleriniz bu talebe uygun şekilde hediye paketi olarak gönderilebilmektedir. Üstelik ülkenin her bir noktasında gönderim yapılabilmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir