Blog

Modern Biblo Saatler Hedisam’da!

Modern Biblo Saatler Hedisam’da

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]Biblolar, genellikle ev dekorasyonunu tamamlamak amacıyla kullanılan ev aksesuarlarından biridir. Alçı, polyester ve bunun gibi çeşitli malzemelerden heykel tarzında yapılan biblolar farklı desen ve modellerde olabilmektedir. Modern biblo saatler de biblo modelleri arasında yer almaktadır.

En Modern Biblo Saatler

Modern biblo saatler, günümüzde oldukça rağbet gören biblo çeşitlerinden biridir. Pek çok farklı renk ve model alternatifine sahip olan biblo saat modelleri, çoğu zaman alçı türünden bir malzeme ile üretilmektedir. Genellikle yapılan heykellerin yanına yerleştirilen saatler sayesinde oldukça modern bir görünüme kavuşan bu biblolar, her evde farklı bir hava oluşturmaktadır. Hem zaman hakkında bilgi ihtiyacını karşılayabileceğiniz, hem de ev dekorasyonunuza yeni bir hava katmasını isteyeceğiniz ideal bir biblo modeli olarak tercih edilebilmektedir. Üstelik dilediğiniz boyutlarda küçük ve büyük biblolar bulabilmek de mümkündür.

En Güzel Hediyelik Biblo Saatler Hedisam’da!

modern biblo saatler hedisamdaMüşterilerine her anlamda geniş ürün ve hediyelik eşya yelpazesi ile hizmet veren Hedisam, en güzel biblo tarzında hediyelik saatler ile de hizmet vermektedir. Örneğin; Allah c.c. ve Muhammed s.a.v. yazılı 3’lü biblo saat modeli ile dikkat çeken Hedisam, bu modelin hem gümüş rengini, hem de altın sarısını rengini alıcılarına sunmaktadır. Her iki kenarında yazıların, ortasında ise saatin bulunduğu bu modelde, şık taş süslemeleri, altın ve gümüş detayları bulunmaktadır.
Boyut olarak da büyük olan bu 3’lü biblo seti, dilerseniz kendi evinize, dilerseniz de sevdiğiniz bir insanın evine götürebileceğiniz muhteşem bir hediyelik ev aksesuarı olarak da tercih edilebilmektedir.

Diğer Biblo Modellerimizi Gördünüz Mü?

Hedisam’ın biblo modelleri yalnızsa saatli biblolar ile sınırlı değildir. Onlarca farklı biblo modeli bulabileceğiniz Hedisam’da, pahalı ya da ucuz biblolara da rastlanabilmektedir.

Hedisam’ın en güzel biblo modellerine bazı örnekler göstermek gerekirse; birbirinden farklı ve şık tasarımlarlar Esmaül Hüsna ve Ayetül Kürsü yazılı biblolar, beraberce ya da ayrı olarak hazırlanan Allah c.c. ve Muhammed s.a.v. yazılı biblolar, Kabe-i Muazzama biblosu, Çevşen biblosu ve 2’li kaftan takım biblolar, Hedisam’ın alıcıların sunmuş olduğu biblo modellerinden yalnızca bazılarıdır.

Hepsi birbirinden şık ve güzel biblo modellerini görmek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”31817, 29529, 29481, 29388″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir