Blog

Orijinal Arpa Kesim Tesbih Modelleri ve Fiyatları

Orijinal Arpa Kesim Tesbih Modelleri ve Fiyatları

Arpa kesim tesbih modelleri, daha çok özel yapım teşbihlerde tercih edilen bir modeldir. Günümüzde oldukça büyük ilgi gören tesbih çeşitlerinden biri olan bu modeller, deve kemiğinden, bufalo boynuzundan, kehribardan, plastikten, camdan ve hatta kukadan dahi yapılabilmektedir.

Orijinal Arpa Kesim Tesbih Modelleri Çok Tercih Ediliyor!

Günümüzde sıklıkla tercih edilen tesbih çeşitlerinden biri de arpa kesim tesbih modelleridir. Pek çok farklı malzemeden elde edilen ve boncuklarına ince uzun olan arpa şekli verilen bu modeller, oldukça şık ve özel olması ile dikkat çekmektedir. İste Hedisam’ın en şık arpa kesim tesbih modelleri…

  • Deve Kemiği Arpa Tesbih

Deve kemiğinden özel bir işçilikle imal edilen bu modelde, oldukça sade ve zarif modeller bulabilmek mümkün olurken, ağır işçilikli modeller de bulunabilmektedir. Örneğin; sade arpa deve kemiği tesbih ya da kuka işlemeli deve kemiği tesbih, Hedisam’ın en çok ilgi gören modelleri arasında yer almaktadır

  • Arpa Kesim Bufalo Boynuzu Tesbih

Bufalo boynuzu tesbihler, pek çok koleksiyonerin ilgi gösterdiği tesbih çeşitlerinden biridir. Bufalo boynuzunda genellikle yuvarlak kesim modeller bulunurken, arpa kesim modeller de özel olarak üretilmektedir.

  • Kehribar Tozu Arpa Tesbih

Tesbih sevdalılarının tutkunu olduğu tesbih modellerinden biri ise kehribar tozu arpa tesbih modelleridir. Günümüzde ideal bir hediyelik tesbih modeli olan kehribar tozu tesbihler, ter zevke hitap edebilmektedir.

  • Plastik Arpa Tesbih

Plastik arpa tesbihler, uygun fiyatlı oluşu, piyasada oldukça fazla bulunuşu ve ideal bir hediyelik oluşu ile dikkat çekmektedir. Özellikle de hac, umre ve mevlüt hediyelikleri olarak tercih edilebilen bu modeller, toplu bir şekilde de satılabilmektedir.

  • Cam Arpa Tesbih

Cam arpa tesbih modeller, ilgi çekici tesbih modelleri arasında yer almaktadır. Özel yapım tesbihlerden biri olark karşımıza çıkan bu modeller, özen gösterilmesi gereken, dikkatli bir şekilde kullanılıp muhafaza edilmesi gereken modelleridir.

  • Arpa Kesim Kuka Tesbih

Arpa kesim kuka tesbihler, hemen hemen herkesin sevdiği, beğendiği ve sıklıkla tercih ettiği modellerdendir. İnce ve zarif bir yapıya sahip olması ile dikkat çeken bu modeller, kullandıkça renginin kararması ve parlaması özelliği ile bilinmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir