Blog

Özel Günler için Ferace Modelleri!

Ozel gunler için ferace modelleri

Ferace, tesettürlü kadınların dış giyim olarak kullanmış olduğu bir boydan bir giysi olarak ifade edilmektedir. Osmanlı zamanından günümüze kadar gelen ferace, o dönemlerde kadınlar ve dervişler tarafından kullanılırken, günümüzde ise yalnızca kadınlar tarafından kullanılmaktadır.

Feraceler, tesettür giyim sektörünün büyük çoğunluğunu oluşturan bir giysidir. Bunun nedeni ise, tesettürün gerekliliklerini taşıyor olmasıdır. Örneğin; pardesüler ile kıyaslandığında kollardan bileklere, boyundan da ayak bileklerine kadar uzanan feraceler, ayrıca daha bol bir yapıya sahiptir. Yani vücut hatlarını belli etmeyecek niteliklere sahiptir. Üstelik ferace fiyatları, pardesülere kıyasla çok daha uygun olmaktadır.

Özel Günler için Ferace Modelleri

Günümüzde her zevke ve ihtiyaca hitap edebilmek amacıyla yüzlerce ferace modeli üretilmektedir. Günlük kullanıma uygun onlarca ferace modeli bulabilmek mümkün olurken, özel gün ve gecelerde giyilebilecek modeller de bulunabilmektedir. Örneğin; işlemeli, nakışlı, motifli, kuyruklu, tül süslemeli, aksesuarlı ve bunun gibi pek çok model, özel günler için ferace modelleri arasında yer almaktadır.

Özel günler için tasarlanan feraceler genellikle daha dikkat çekici ve şık tasarımlara sahip olmaktadır. Yani günlük rahat kullanımların aksine daha gösterişli ve çeşitli aksesuarlarla süslenmiş bir şekilde hazırlanmaktadır. Dolayısıyla her zevke hitap edebilecek bu tarzda bir ferace bulabilmek mümkündür.

En Güzel Ferace Modelleri Hedisam.com’da!

ozel gunler icin ferace modelleriGenellikle kadınların günlük kullanabilecekleri, rahat ve kullanışlı ferace modelleri ile hizmet veren Hedisam.com, aynı zamanda özel günlerce ve gecelerde kullanılabilecek feracelerle de hizmet verebilmektedir.

En güzel ferace modellerini bulabileceğiniz Hedisam, bu alanda birbirinden şık ve kaliteli modellerini kadınların beğenisine sunmaktadır. Önden taş süslemeli feraceler, gül ve yaprak motifli ferace modeli ya da çift renkli ve süslemeli feraceler, Hedisam’ın en dikkat çeken ferace modeli olarak gösterilebilmektedir.

Diğer Ferace Modellerimizi Gördünüz mü?

Hedisam yalnızca özel günlerde değil, günlük olarak kullanımlarda da oldukça şık modelleri alıcılarına sunmaktadır. Üstelik piyasaya kıyasla oldukça uygun ferace fiyatları sunan Hedisam, hem her zevke, hem de bütçeye hitap edebilmektedir.

Tesettür giyim konusunda bu denli olanaklar sunan Hedisam’ın en güzel feracelerini görebilmek ve fiyat bilgisi edinebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturarak dilediğiniz feraceye sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir