Camii Malzemeleri

Gösterilen sonuç sayısı: 14

Sayfa Başı 9 12 18 24

Ayyıldız 22 cm

Orijinal fiyat: 2500,00₺.Şu andaki fiyat: 2000,00₺.

Ayyıldız 28 cm

Orijinal fiyat: 3000,00₺.Şu andaki fiyat: 2500,00₺.

Hilal Cami Alemi 120×12 cm

Orijinal fiyat: 18500,00₺.Şu andaki fiyat: 14000,00₺.

Hilal Cami Alemi 50×16 cm

Orijinal fiyat: 8000,00₺.Şu andaki fiyat: 7500,00₺.

Hilal Cami Alemi 50×16 cm

Orijinal fiyat: 7100,00₺.Şu andaki fiyat: 6000,00₺.

Hilal Cami Alemi 70×10 cm

Orijinal fiyat: 15000,00₺.Şu andaki fiyat: 11000,00₺.

Kubbe Cami Alem Geniş Alt 70 cm

Orijinal fiyat: 13000,00₺.Şu andaki fiyat: 11000,00₺.

Pirinç Cami Alem Dar Alt 110 cm

Orijinal fiyat: 17000,00₺.Şu andaki fiyat: 16000,00₺.

Pirinç Cami Alemi 140×13 cm

Orijinal fiyat: 19500,00₺.Şu andaki fiyat: 17000,00₺.

Pirinç Cami Alemi 160 cm

Orijinal fiyat: 20000,00₺.Şu andaki fiyat: 19000,00₺.

Pirinç Hilal Cami Alemi 200 cm

Orijinal fiyat: 25000,00₺.Şu andaki fiyat: 23000,00₺.

Pirinç Hilal Cami Alemi 210 cm

Orijinal fiyat: 41250,00₺.Şu andaki fiyat: 36750,00₺.

Sarık Koruyucu 3 Adet

Orijinal fiyat: 130,50₺.Şu andaki fiyat: 93,78₺.

Camii Malzemeleri  

Ucuz cami malzemeleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Cami malzemeleri fiyatları incelendiği zaman sektörün en uygununu sunan Hedisam.com, aynı zamanda rahlesinden cami alemlerine, seccadesinden vakitmatiklerine kadar çeşitler sunmaktadır. Cami malzemeleri satan yerler arasında yer alan Hedisam.com, hem internetten hem de şubesiyle alıcılarına uygun ve çeşit, model seçenekleri sağlamaktadır.

Cami malzemeleri nelerdir diye merak ediyorsanız: Rahle, Cami Alemi, Vakitmatik, Ezan Okuyan Saat, Sarık, Minber Örtüsü, Hasır Seccade….

Minberde kullanılan minber örtüsü her camide olması gereken malzemeler arasında yer almaktadır. Benzer şekilde camii malzemeleri dendiğinde akla gelen ihtiyaçlardan bir diğeri ise plastik hasırdır. Gerçek plastik hasır arıyorsanız Hedisam.com’u ziyaret edebilirsiniz. Hem dini malzemeler hem de cami malzemeler grubunda bulunan imam sarıklar, beyaz renge sahiptir. Cami alemleri en ucuz hem de kalitede 1 numara olarak sunan Hedisam, bunların yanı sıra; asansörlü rahle, dijital ezan okuyan saat çeşitleri ile de hizmet sağlamaktadır.

Cami Malzemeleri Nelerdir?

  • Rahle

Cami malzemeleri içerisinde yer alan rahle çeşitleri üretimine göre farklılıklar gösterir. Plastiğinden asansörlü rahleye, ahşap rahleden metale kadar birçok çeşidi bulunur. Rahle çeşitleri içinde en çok tercih edilenler ahşap rahle, asansörlü rahle ve hediyelik rahle modelleridir. Rahle satın almak isteyenlerin adresi olan Hedisam.com, uygun fiyatlarla satışa sunar. Rahle fiyatlarını ve tüm rahle çeşitlerini incelemek isteyenler sitemizi ziyaret edebilirler.

  • Cami Alemi

Müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunan Hedisam, camii malzemeleri başlığı altında cami alemi satışı gerçekleştirmektedir. Cami alemi satışları en uygun fiyatlarla sunulup, çeşitli işlemelere sahiptir. En çok merak edilen Cami hilali fiyat Hedisam’da çok uygun olup, cami alemi fiyatları her bütçeye uygun olarak sunulmaktadır. Eğer sizde minare alemi, cami alemi arıyorsanız, Hedisam.com’da doğru yerdesiniz.

  • Vakitmatik

Yeni teknoloji ile birlikte ofislerde, camilerde, evlerde ve pek çok yerde artık vakitmatikler kullanılıyor. Sadece camii malzemeleri değil, günlük yaşantıda da sıklıkla tercih edilen vakitmatik fiyatları da çok uygun oluyor. Cami malzemeleri fiyatları incelendiği zaman içlerinde en uygunu olan Vakitmatik Hedisam.com’da sizler için sunuluyor.

  • Ezan Okuyan Saat

Vakitmatik gibi cami malzemeleri arasında en çok aratılanlardan biri ezan okuyan saatler. Ezan okuyan saat en ucuz arayışında ilk olarak Hedisam çıkıyor. Hem kaliteli hem de ucuz ezan okuyan saat arıyorsanız internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Dijital ezan okuyan saat harici diğer cami malzemelerine göz atabilirsiniz.

  • Sarık

Cami malzemeleri satan yerler arasında yer alan Hedisam.com’un sizler için sunduğu hizmetlerden biri de sarık takkedir. Sarık takke modellerimizi incelemeden önce Sarık Nedir sorusunu cevaplayalım. Genellikle pamuklu kumaştan üretimi yapılan imam sarık, günümüz şartlarında en çok imamlar tarafından kullanılıyor. Cami malzemeleri arasında yer alan cübbe sarık modellerini sitemizden inceleyebileceğiniz gibi, sarık fiyatları ve diğer tüm cami malzemeleri fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

İmamlar, ilim ehliler, derviş ve namaz kıldıran bireylerin kullandığı imam sarıkların bir de yazlık sarık modellerine rastlamak da mümkün.

  • Minber Örtüsü

Genel olarak bakıldığında hatibin hutbe okurken sesini daha duyurmak ve görünmek için minber kullanılır. Burada kullanılan örtüye ise minber örtüsü denir. Cami minber fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda cami malzemeleri satan yerler arasında yer alan Hedisam’ı mağazaya gelerek de ziyaret edebilirsiniz.

  • Hasır Seccade

Yakınabilen ve uzun yıllar yıpranmama özelliğine sahip olan hasır seccade fiyatları çok uygudur. Gerçek hasır seccade olup, sudan, deterjandan ve rutubetten etkilenmemektedir. Çabuk kuruma özelliğine sahip olan plastik hasır seccade modelleri uzun ömre sahiptir. Hasır seccade fiyatlarını incelemek istiyorsanız Hedisam’ı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda toptan plastik hasır seccade modelleri için bizleri arayabilirsiniz.

Kaliteli ve En Uygun Cami Malzemeleri Hedisam’da!

Hem kalitenin en hem de fiyatta en uygun adres Hedisam.com! Cami malzemesi satan yerler arasında yer alan Hedisam.com, cami malzemelerinin yanı sıra dini hediyelik eşyalar, dini tablolar, dini çerçevelere de yer vermektedir. Ödeme kolaylığı ile her zaman müşterilerini düşünen Hedisam.com, kaliteli ve ucuz cami malzemeleri ve çeşitliliğiyle memnuniyette üst sıralarda yer alır. Cami malzemeleri fiyatları her bütçeye uygun olup, çeşitliliği de her zaman boldur.

Toptan Cami Malzemeleri için Adres: Hedisam.com!

Toptan cami malzemeleri arıyorsanız Hedisam.com’u ziyaret edebilirsiniz. Toptan cami malzemeleri fiyatları en uygun ödeme koşullarıyla sunulup, çeşitlilik ve model farklılıkları da bulunmaktadır.