Mutfak Gereçleri

28 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Sayfa Başı 9 12 18 24

Ahşap Kaşık, Tahta Kaşık 42 Cm

Orijinal fiyat: 91,12₺.Şu andaki fiyat: 84,73₺.

Ahşap Merdane 33 Cm

Orijinal fiyat: 109,00₺.Şu andaki fiyat: 95,00₺.

Bereket Yazılı Ahşap Kaşık 32 Cm

Orijinal fiyat: 81,00₺.Şu andaki fiyat: 75,33₺.

Şişe Kılıfı, Şişe Hasırı 1.5 Lt

Orijinal fiyat: 180,22₺.Şu andaki fiyat: 167,59₺.

Mutfak Ürünleri

Çeşitli baharatlıklar mutfak gereçleri kategorisinde yer alan ilk ürünlerdir. Üçlü ve dörtlü modelleri bulunan baharatlıkların kristal ile süslenmiş versiyonları da alışveriş listelerinde yer almaktadır. Kapakları plastik ve kendisi metal alaşımdan imal edilmiş baharatlıklar da mutfak gereçleri kategorisinde yer alıp yeni sahiplerini bekleyen ürünler arasında gösterilmekte. Baharatlıklar kategorisine tıklayan ziyaretçiler çeşitli tuzluk ürünlerini de burada inceleyip mutfak ürünleri kategorisinden sahipleri olabilmektedir.

Tuzluk ürünlerinde salkım seçeneği de mevcuttur. Mutfak ürünleri kategorisinde yer alan bir diğer ürünleri ise bardaklar oluşturmaktadır. Ucuz mutfak eşyaları kısmında hizmet veren ve ürün seçenekleri bulunan bardaklar 6’lı paketler halinde satışa çıkarılmaktadır. Mırra türü çay içmek isteyen kişilere özel üretilmiş ve küçük tadımlık seçenekleri bulunan son derece dekoratif bardaklar bulunmaktadır. Bununla birlikte bahar ve yaz aylarında sıklıkla tüketilen limonatalara özel bardaklar da bu ürün seçkisinde yer almakta. Tamamen doğal taşlardan imal edilmiş ve hem mutfaklarda hem de salonlarda dekoratif bir ayrıcalık imkanı sunan özel bardaklar da alınıp uzun ömürlü olarak kullanılabilecek ucuz mutfak eşyaları klasmanında bulunmaktadır.

Çay servislerinin vazgeçilmez bir parçası olan çay servis takımları da gümüş seçenekleri ile alıcılarını beklemektedir. Mutfak gereçleri online alışveriş avantajları ile çok daha indirimli fiyata alınabilen bu ürünler her cebe ve bütçeye uygun fiyat listeleri ile birlikte sunulmaktadır. Eskitme ve taş motifleriyle ile dış yüzeyleri fark yaratan çay bardağı takımları da özel misafir ağırlanan akşamlarda ortaya çıkarılacak özel ürünler arasında yer almaktadır. Altın sarısına boyanmış çay bardakları da mutfak gereçleri online alışveriş seçenekleri ile birlikte satın alınabilecek ekonomik ürünler olarak görülmekte ve lanse edilmektedir.

Çay ve Kahve Takımları

Gümüş taşlarla özel üretim olarak halka sunulan çay takımı gümüş olan versiyonlarıyla parlak ve simli kullanımların önünü açmaktadır. Siparişi verildiği takdirde özel ambalajları ile kullanıcılara iletilen kahve takımı ürünleri de her türlü zevke ve dekoratif zarafete uyum sağlayan ölçeklerde satışa sunulmaktadır. At dekorlar ile bezenmiş ve kişiye özel zevklere uygun halde üretilmiş olan kahve takımı ürünleri kulplu ve kulpsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Kristal taşlı kahve setlerine ek ve alternatif olarak geliştirilen eskitme gümüş modeller de ek seçenekler arasında yer almaktadır. Camlı kare tepsiler ve taşlı altın çay setleri de ayrı bir çay takımı olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Ahşap Mutfak Gereçleri

Tamamen ahşap olan malzemelerden üretilmiş tepsi ahşap mutfak gereçlerikategorisinde ayrı bir reyonda yer almaktadır. Bıçaklık ve spatula gibi her mutfakta kullanılan gereçlere ek olarak tepsi ahşap mutfak gereçleri de hanım müşterilerin mutfak ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ekmek kesme tahtaları 30’a 20 ebatları ile ahşabın zarifliğini ve sağlıklı kullanım modellerini kullanıcılara sunmaktadır. Fırıncı merdaneleri ve sırt kaşıma gereçleri de ahşap ürünler içerisinde mevcuttur.