Esanslar

194 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Sayfa Başı 9 12 18 24

Parfüm Esans

Halk arasında hacı yağı olarak bilinen parfüm esans, parfüm çeşitlerinden biridir. Genellikle küçük şişelerde bulunan ve daha yoğun bir yapıya sahip olan parfüm esans, günümüzde pek çok firma tarafından müşterilere sunulabilmektedir.

Parfüm Esans Nedir?

Parfüm çeşitleri arasında oldukça dikkat çeken parfüm esans, genellikle çiçekler, yapraklar, tohumlar, meyveler, gövdeler ve hatta köklerden elde edilen bir parfümdür. Genellikle içeriğinde herhangi bir alkol ve benzeri madde bulunmadığından tercih edilen bu parfümler, birbirinden farklı esans çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Esansların çeşitleri çoğu zaman elde edildiği maddeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Üstelik sıradan parfüm fiyatlarına kıyasla esans fiyatları çok daha uygun olurken, hemen hemen her insanın bütçesine hitap edebilmektedir.

Günümüzde esans parfüm satışı gerçekleştiren birçok firma ve mağaza bulunurken, Hedisam bu firmalardan biridir. Üstelik esans tavsiyesi de bulabilmenin mümkün olduğu bu sitede en uygun esans fiyatları bulunmaktadır.

Parfüm Esans Çeşitlerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Hedisam.com, günümüzde Müslümanlara pek çok farklı ürünle hizmet veren sitelerden biridir. Çeşitli esans parfüm alternatiflerini hacılara, hacı adaylarına ve pek çok müşterisine sunan Hedisam, aynı zamanda toptan satış da gerçekleştirebilmekte ve kolay yoldan esans satın al işlemi gerçekleştirebilme imkanı sunmaktadır. Dolayısıyla toplu satış ile en ucuz parfüm fiyatları sunan firma, müşterilerine avantaj sunmaktadır.

Hedisam bünyesinde yer alan parfüm esanslar hakkında bilgi alabilmek, parfüm fiyatlarını kıyaslayabilmek ve uygun koşullarda parfüm satın al işlemi gerçekleştirebilmek için hedisam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.