Gösterilen sonuç sayısı: 11

Ayaklı Büyük Dekor Saat

Gümüş
1046,30

Ayaklı Dekor Saat

Altın
Gümüş
935,00

Ayetel Kursi Saat Taşlı 44×51 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
888,00

Ayetli Saat 32 x 37 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
300,00

Ayetli Saat Taşlı 52 x 60 cm

Gümüş
Sarı
1180,00

Biblo Üçlü Saat

Beyaz
Gümüş
460,00

Büyük Üçlü Set Saat

Beyaz
Gümüş
Sarı
970,70

Kristalli Masa Saati

1462,10

Kristalli Masa Saati

Altın
Gümüş
1037,90

Oval Armalı Saat 32 x 37 cm

Beyaz-Gümüş
Gümüş
300,00

Oval İsmi Celil Saat 44 x 51 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
888,00

Duvar Saati

Duvar saati, insanların zaman ve saat bilgisini öğrenebilmek için duvarına asmış olduğu bir saat türüdür. Günümüzde pek çok evde, iş yerinde ya da ofis gibi yerlerde ihtiyaç haline gelen duvar saati, yüzlerce farklı modele ve tasarıma sahip olabilmektedir. Kur’an yazılı duvar saatleri, dini motifli duvar saati ve Allah lafzı duvar saati bu modellerden yalnızca bazılarıdır. Üstelik dini hediyelik eşya olarak da tercih edilen bu modelleri, bulunduğu ortama hoş ve manevi bir hava kazandırabilmektedir.

Duvar Saati Nedir?

Duvar saati adından da anlaşılacağı üzere duvara asılan ve zamanı göstermeye yarayan büyük saattir. Duvar aksesuarı olarak da önemli bir yere sahip olan duvar saati, günümüzde hemen hemen her evde, iş yerinde ya da mağazada yer alabilmektedir.

Duvar saati modelleri oldukça zengin seçeneklere sahip olması ile bilinmektedir. Günümüzde pek çok insan sevdikleri için dini hediyelik eşya olarak da satın aldığı bu saatler, daha çok Kur’an yazılı duvar saatleri ve bu gibi modellerle tercih edilmektedir.

Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

Her insanın zevklerine ve bulunduğu ortamın dekorasyonuna uyum sağlayacak yüzlerce farklı duvar saati modelleri bulabilmek mümkündür. Dini motifli ve Allah lafzı duvar saati bu modeller arasında yer almaktadır.

Genellikle dekorasyonunda manevi bir hava oluşturmak isteyen insanların tercihleri arasında yer alan dini motifli duvar saati modelleri, farklı boyutlarda ve modellerde olabilmektedir. Örneğin; Osmanlı tuğrası, Allah lafzı, Kur’anı Kerim ayetleri, Muhammed (s.a.v.) ve Esmaül Hüsna yazılı duvar saatleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

En Güzel Duvar Saati Modellerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Hedisam bünyesinde de birbirinden şık ve gösterişli dini motifli duvar saatleri bulabilmek mümkündür. Uzun zamandır dini hediyelik eşyalarla müşterilerine hizmet veren Hedisam, piyasadaki en uygun ve güvenilir e-ticaret sitelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

Hedisam.com sitesindeki duvar saatleri boyut ve model farklılıkları gösterebilmektedir. Gümüş ya da altın sarısı varaklı modellerden düz modellere varana kadar her türlü duvar saatine erişebilmenin mümkün olduğu Hedisam’da ayrıca kolaylıkla sipariş oluşturabilmek de mümkündür. Bu sayede bir kaç gün içerisinde adresinize teslim edilebilmektedir.