Gondol

Gondol tabak, günümüzde kadınların sıklıkla kullanmış olduğu mutfak gereçlerinden biridir. Genellikle misafirlere karşı yapılan sunumlarda ya da aile sofralarında salata ve bunun gibi yemeklerin servis edilmesi için kullanılan gondol modelleri, pek çok farklı alternatife sahip olabilmektedir. Örneğin; altın rengi gondol, gümüş gondol tabak ve porselen gondol bu modeller arasında yer almaktadır.

Gondol Tabak Nedir?

Gondol tabak, önemli bir mutfak gereci olmakla beraber gondola benzer bir yapıya sahip olan ve ayaklı ya da ayaksız olarak kullanılan bir tabak modelidir. Genellikle salata, garnitür ve bunun gibi yemeklerin seviş edilmesinde tercih edilen gondol modelleri, sofrada oldukça şık bir sunum ve görünüm sağlayabilmektedir.

Sofra ortasına getirilen sunumlarda da sıklıkla kullanılan bu tabaklar, çoğu zaman masa dekorasyonuna hitap edebilmekte ve eskitme gondol, şık porselen gondol ya da taşlı gondol modellerine sahip olabilmektedir. Üstelik bu modellerdeki gondol fiyatları sanıldığı kadar pahalı olmazken, her insanın bütçesine hitap edebilecek bir model bulabilmek de mümkündür.

Gondol Tabak Modelleri Nelerdir?

Genel olarak bakıldığında gondol tabak modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Altın rengi gondol günümüzde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alırken, bu model tıpkı gümüş gondol gibi şeker ikramında ya da dekoratif anlamda kullanılmaktadır. Dekoratif gondol kategorisinde de değerlendirilebilen bu modeller neredeyse her evde yer almaktadır.

Bunun yanı sıra işlemeli gondol modelleri de yer aldığı her sofrada şık bir görünüm kazandırdığından pek çok kadın tarafından tercih edilebilmektedir. Özellikle de dekoratif amaçla kullanılan gondollar arasında da oldukça dikkat çeken bu modeller dekorasyona ayrı bir hava katmaktadır.

En Uygun Gondol Modellerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Gondol tabaklar, Hedisam bünyesinde de en uygun fiyatlarla bulunabilmektedir. Genellikle gümüş ve altın sarısı renklerdeki modellerin yer aldığı bu tabaklar, piyasadaki en uygun gondol fiyatları ile alıcılarına sunulmaktadır.

Hedisam.com üzerinden satın alabileceğiniz gondol modelleri çoğu zaman ayaklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ağır işçiliğe sahip olan bu modellerde oldukça şık ve dikkat çeken işlemelere ve taş süslemelerine rastlayabilmek de mümkündür. Sizlerde en uygun bütçe ile evinize farklı bir hava kazandırmak isterseniz Hedisam’ın birbirinden şık gondol modellerini satın alabilirsiniz.