15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başı 9 12 18 24

2 Adet Lüx Ince Ateşe Dayanıklı Borosilikat Cam Kupa Bardak2’li Kupa Bardak Seti

5 üzerinden 0 oy aldı
21,00

4 Adet Lüx İnce Borosilikat Cam Ateşe Dayanıklı Kupa Bardak 4Lü Kupa Bardak Seti

5 üzerinden 0 oy aldı
49,00

6 Adet Borosilikat Isıya Dayanıklı Termisil Cam Kupa Bardak

5 üzerinden 0 oy aldı
99,00

6 Kişilik Atlı Limonata Bardak

989,85

6 Kişilik Çiçek Şerbet Bardak

5 üzerinden 0 oy aldı
605,55

6 Kişilik Taşlı Gümüş Çay Servis

630,75

6 Kişilik Taşlı Limonata Bardak

539,40

6lı Motif Altın Sarı Metal Bardak Set

703,20

Beyaz 6 Adet Kahve Yanı Su Bardağı

5 üzerinden 0 oy aldı
18,00

Borasilikat Luxury Isıya Dayanıklı 3”Lü Kulplu Bardak

5 üzerinden 0 oy aldı
60,00

Davide 6’lı Kahve ve Çay Bardağı

5 üzerinden 0 oy aldı
173,85

Gianna 6 Lı Çay Bardağı

5 üzerinden 0 oy aldı
147,00

Bardak

Bardak, insanların günlük yaşamında ihtiyaç duyduğu eşyalardan biridir. Yaşam ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve beslenebilmek açıcısından gerekli olan bardak, pek çok farklı çeşide ve modele sahip olabilmektedir. Çay bardakları, su bardakları, şerbet bardakları, gümüş bardaklar ve meşrubat bardakları bardak çeşitlerine birer örnek olarak gösterilebilmektedir.

Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Bardak çeşitleri genellikle bardağın kullanım amacına ve şekline göre değişebilmektedir. Çay bardakları, su bardakları, şerbet bardakları, kadehler, limonata bardakları, kahve yanı bardakları ve bunun gibi pek çok bardak, bir çeşit olarak gösterilebilmektedir.

Bardak modelleri de en az çeşitleri kadar zengin olurken, gümüş ve kulplu cam bardaklar, altın yaldızlı bardaklar, desenli bardaklar, ajda bardaklar, çiçekli şerbet bardakları, kırmızı taşlı çay bardakları ve taşlı bardaklar bu modellerden yalnızca bazılarıdır. Üstelik hemen hemen her zevke hitap eden bardak modelleri bulabilmek mümkün olurken, bu modeller ya da gümüş bardak fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir.

En Güzel Bardaklar Hedisam’da!

Hedisam.com tarafından da alıcılarına sunulan bardaklar pek çok farklı alternatife sahip olması ile dikkat çekmektedir. Müşterilerine en kolay bardak satın al işlemi ile hizmet veren bu firma, gümüş ya da altın detayları ile birden çok bardak modeli sunabilmektedir.

Piyasadaki en şık ve en gösterişli bardak modellerini bünyesinde barındıran hedisam.com, aynı zamanda en uygun fiyat garantisini de sağlayabilmektedir. Örneğin; gümüş bardak fiyatları Hedisam’da oldukça uygun olurken, verilen siparişler kısa sürede adrese ulaştırılabilmektedir.