Çay & Kahve Takımı

Çay Kahve Takımı

Çay fincan takımı, günümüzde pek çok insanın evinde yer alan, çay ve kahve ikramında kullanılan bardak takımlarıdır. Fincan seti ya da çay takımı gibi isimlerle de anılan çay fincan takımı, hemen hemen her evin ihtiyacı olarak gösterilebilmektedir. Genellikle çay bardağı, kahve fincanı, altlık ve tepsisi ile bir takım haline getirilen bu çay seti ya da fincan seti, içeriğine ve tasarımına göre farklı fiyatlarla alıcılarına sunulmaktadır.

Çay Fincan Takımı Nedir?

Çay fincan takımı, evlerde ya da diğer yaşam alanlarında çay ya da kahve içmek için gerekli olan fincan ve bardakların, sunum tepsisi ve altılığı ile set haline getirilmesidir. Çay seti, fincan takımı ve bunun gibi pek çok isimler nitelendirilen bu takımlar, genellikle misafirlere çay ve kahve ikramında kullanılmaktadır.

Özellikle de ev hanımları için önemli bir mutfak gereci olarak bilinen çay takımı, en şık sofralarda yerini almakta ve sunumlara renk katmaktadır. Bu nedenle de en şık modellerden en sade modellere kadar birbirinden farkı çay takımı modelleri bulabilmek mümkündür.

Çay Takımı Modelleri Nelerdir?

Çay takımları günümüzde pek çok farklı tasarımı ile piyasada yerini almaktadır. Gümüş işlemeli modeller, altın sarısı detaylı olanlar, renkli taşlarla süslenen çay ve fincan takımları en çok dikkat çeken modeller arasında yer alırken, bu takımların içeriğinde çoğu zaman çay altlığı, fincan tabağı ve tepsisi ile alıcılarına sunulmaktadır. Dolayısıyla fincan takımı fiyatları daha çok içeriği ve tasarımına bağlı olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

En Şık Çay Kahve Takımı Modelleri Hedisam’da!

Piyasadaki en şık ve gösterişli çay kahve takımı modellerini bünyesinde barındıran Hedisam, mırra fincanı seti ile dikkat çekmektedir. Altın sarısı detayları ve mermerden yapılan tutma sapı ile oldukça şık bir görünüme sahip olan bu model, porselen bardaklardan meydana gelmektedir. Öte yandan antika çay takımı modelleri de oldukça rağbet görürken, bu modeller de daha çok gümüş detaylar ve renkli taş süslemeleri yer almaktadır.

Hedisam.com bünyesindeki çay kahve takımları bu kadarla sınırlı kalmazken, diğer modelleri görebilmek, çay takımı fiyatları hakkında bilgi edinmek ve sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.