Çocuk Seccade

Tek bir sonuç gösteriliyor

Sayfa Başı 9 12 18 24

Çocuk Seccadesi

Seccade, Müslümanların üzerinde namaz kılmak ve secde etmek amacıyla yere serdikleri bir ibadet aracıdır. Günümüzde birbirinden farklı seccade modelleri bulabilmek mümkün olurken, çocuk seccadesi de bu modellerden biridir. Küçük boy seccade olarak karşımıza çıkan çocuk seccadesi, küçük yaştaki çocukları namaza alıştırmak amacıyla tasarlanan modellerdir.

Çocuk Seccadesi Nedir?

Küçük yaştaki çocukları namaza ısındırmak, teşvik etmek ve namaz alışkanlığı kazandırmak amacıyla tasarlanan ve üzerinde ancak bir çocuğun namaz kılabileceği kadar büyüklüğe sahip olan seccade modellerine çocuk seccadesi adı verilmektedir.

Çocuk Seccadesi Modelleri

Çocuk seccadesi modelleri daha çok renkli, desenli ya da kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Bunun yanı sıra kadife, gül kokulu ya da şipinger seccade modelleri de yine çocuk seccadesi olarak hazırlanabilmektedir.

Çocuk seccadesi fiyatları genellikle modele göre değişiklik gösterirken, çoğu zaman her insanın ulaşabileceği makul seviyelerdedir. Hedisam tarafından da alıcılarına sunulan bu modellerde, piyasanın en uygun çocuk seccadesi fiyatlarına ulaşabilmek mümkündür.

Toptan Çocuk Seccadesi Satın Alma

Küçük seccade modelleri çoğu zaman çocukların ilgisini çektiğinden ve onları namaz kılmaya heveslendirdiğinden ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Bazı zamanlarda da camiler ya da mescitler de çocukları mutlu etmek için ihtiyaç duyulan bu modeldeki seccadeler toplu olarak da satın alınabilmektedir.

Hedisam.com toptan çocuk seccadesi satışı gerçekleştiren firmalardan biri olurken, bunun için internet sitesine giriş yapılarak toptan seccadeler arasında tercih yapılması ve sipariş oluşturulması yeterli olacaktır.