Blog

Birbirinden Şık Gümüş Alyanslar!

birbirinden sik gumus alyanslar

Birbirinden Şık Gümüş Alyanslar

Yeni evlenen çiftler için özel olarak tasarlanan gümüş alyanslar taşlarına göre çeşitli isimler alabilir. Bir taşı varsa; tek taş olarak adlandırılan yüzüklerin, üç veya beş taşlı modelleri de bulunmaktadır. Şık ve modern bir görünüme sahip olan yüzükler, uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız için, alyansın kaliteli ve şık olması önemlidir. 925 ayar olanlar, birbirinden şık tasarımlarıyla göz kamaştırmaktadır. Önemli olan eşinizle tarzınıza en uygun olan modeli seçmenizdir. Basit bir model arayışı içerisindeyseniz; hacı alyansları tercih edebilirsiniz. Bir gram gelen bu ürünler, son derece hafif ve taşıması kolaydır. Fiyat olarak ekonomik olması da alıcıların beğenisini toplamıştır.

Beş Taş Alyans Gümüş Yüzükler

birbirinden sik gumus alyanslar 1Yüzükte şıklığı ve biraz da gösterişi sevenler genellikle beş taşlı modelleri tercih etmektedir. 3.60 gram gelen 5 taşlı yüzükler, parmakta son derece göz alıcı durmaktadır. Adeta bir pırlanta etkisi oluşturan yüzükte, toplamda beş taş bulunmaktadır. Bu model yüzükler, her zaman kadınların favorisi olmuştur. Hem moda hem de favori olmaları nedeniyle, erkekler eşlerine beş taşlı yüzükler almayı düşünmektedir. Bu taşlar genel olarak; aşk, mutluluk, huzur, sadakat ve bereketi temsil etmektedir. Evlilik törenlerinin vazgeçilmez başrol oyuncusudur. Her evlenen çiftin alyansa ihtiyacı vardır. Taşlı model sevenlerin favorisi de, beş taşlı yüzüklerdir.

Tek ve Üç Taş Gümüş Alyans Yüzükler

Evlenecek olan çiftlerin genel olarak tercihi tek taşlı olan gümüş alyanslar yönündedir. Hem daha sade hem de şık görüntüleriyle kadınların beğendiği modellerdendir. Sonsuza dek tek kişi ile olacağını simgeleyen tek taşlı yüzükler, son derece romantik bir anlam içermektedir. Bu nedenle alyans alırken tek taş olması özel bir anlam taşımaktadır. Tria yüzük adı verilen üçtaşlı modeller ise; çok daha farklı bir anlam içermektedir. Aşkın dünü, bugünü ve yarınını anlatan taşlar, manevi açıdan oldukça değerlidir. Bu nedenle alyans arayan çiftler üçtaşlı modellere de son derece ilgi göstermektedir. Evlilik hazırlığında iseniz; istediğiniz anlama göre bir yüzük seçimi yapabilirsiniz. İsteğinize göre renkli, sade, gösterişli ya da belirli sayıda taşlı modelleri tercih edebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir