Teşhir Ayakları

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Sayfa Başı 9 12 18 24

Geçmeli Ayak No:1 (10 adet) 7,5×9 Cm

Orijinal fiyat: 114,53₺.Şu andaki fiyat: 100,35₺.

Geçmeli Ayak No:2 (10 Adet) 10×12 Cm

Orijinal fiyat: 180,00₺.Şu andaki fiyat: 151,88₺.

Geçmeli Ayak No:3 (10 Adet) 13×15 Cm

Orijinal fiyat: 171,23₺.Şu andaki fiyat: 152,33₺.

Geçmeli Ayak No:4 (10 Adet) 15×18 Cm

Orijinal fiyat: 315,00₺.Şu andaki fiyat: 303,75₺.

Teşhir Ayakları

Çerçeveler ve bu tarz aksesuarlar, günümüzde pek çok insanın evinde ya da yaşam alanında farklı bir dekorasyon oluşturmak üzere kullanmış olduğu aksesuarlardan biridir. Genellikle bu gibi aksesuarlar için tabak tutucu, çerçeve arkası ayak ya da şövale ayak gibi parçalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür parçalar olmadığı takdirde ne yazık ki bu aksesuarları kullanabilmek mümkün değildir.

Teşhir Ayakları Nedir?

Çerçeve arkası ayak ya da tabak tutucu olarak da ifade edilen teşhir ayak, dekorasyonda çerçevelerin ve bu gibi aksesuarların sergilenmesini sağlayan önemli bir parça olarak tanımlanabilmektedir. Özel tasarım tabakların, çerçevelerin, tabloların, takvimlerin ve hatta tuval üzerindeki resimlerin bir köşede ya da masa üzerinde sergilenebilmesi için gerekli olan şövale ayak ya da başka bir değişle teşhir ayak, günümüzde pek çok farklı firma tarafından alıcılarına sunulabilmektedir.

En Uygun Teşhir Ayaklarına Hedisam’dan Ulaşabilirsiniz!

Teşhir ayakları piyasada onlarca farklı mağaza ve e-ticaret sitesi üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılabilirken, bunlardan biri de Hedisam olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedisam.com adresi üzerinden faaliyet gösteren firma, müşterilerinin pek çok ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Hedisam.com bünyesinde farklı boyutlarda plastik teşhir ayakları bulabilmek mümkündür. Bu ayaklar çerçevelerde ve özellikle de tabakları sergilemede rahatlıkla kullanılabilirken, ahşap teşhir ayaklar ise daha çok tuval, tablo, resim gibi aksesuarların sergilenmesini sağlayabilmektedir.

Müşterilerine piyasadaki en uygun ahşap ve plastik teşhir ayaklarını bulabileceğiniz hedisam.com sitesinde, ayrıca yüzlerce hediyelik eşya ve aksesuar da bulabilmek mümkündür.