47 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başı 9 12 18 24
Mavi
Pembe
Yeşil

Akra T001 Cep Boy Püsküllü Yasin-i Şerif

5 üzerinden 0 oy aldı
43,50
HARDAL
Mavi

Çantalı Çanta Boy Kadife Yasin

5 üzerinden 0 oy aldı
75,00
Mavi
Pembe
Yeşil

Cep Boy Püsküllü Yasin Şerif

15,00
Mavi
Pembe
Yeşil

Cep Boy Püsküllü Yasin Şerif 50 Adet

646,50
Mavi
Pembe
Yeşil

Cep Boy Püsküllü Yasini Şerif 50 Adet

700,05
Pembe
Siyah
Yeşil

H-23 Haktan Çanta Boy Yasin

5 üzerinden 0 oy aldı
42,00
Mavi
Pembe
Siyah
Mor
Yeşil

Haktan H-45 Sesli Yazılı Çanta Boy Yasin

5 üzerinden 0 oy aldı
36,00

Haktan Orta Boy İri Yazılı Yasin-i Şerif

5 üzerinden 0 oy aldı
48,00

Haktan Rahle B. İri Yazılı Yasin-i Şerif

5 üzerinden 0 oy aldı
54,00
Kırmızı
Pembe
Yeşil

Hayrat 2 Renk Büyük Yazılı Yasin-i Şerif Cep Boy

5 üzerinden 0 oy aldı
36,00

Hayrat Kadife Çanta Boy Vav Elif Yasin-i Şerif Bebe Mavisi

5 üzerinden 0 oy aldı
8,63

Hayrat Kadife Çanta Boy Vav Elif Yasin-i Şerif Bordo

5 üzerinden 0 oy aldı
8,63

Yasin-i Şerif

Yasin-i Şerif, kutsal kitabımız Kur’anı Kerim’de geçen bir sure olarak bilinmektedir. Kur’anı Kerim’in kalbi olarak nitelendirilen bu sureyi okumak oldukça faziletli ve büyük sevaptır. Bu nedenle evlerde, camilerde, mescitlerde ve bu gibi ibadet amacıyla toplanan meclislerde sıklıkla okunan bu surenin, okunulduğu ortamı nurlandırdığı ve feyz kazandırdığına inanılmaktadır. Bu amaç doğrultusunda da cep boy Yasin-i Şerif kitapçığı haline getirilen bu sure, Müslümanların her yerde yanında taşımasına ve dilediklerinde kolaylıkla okumasına yardımcı olmaktadır.

Yasin-i Şerif Nedir?

Yasin-i Şerif, İslam dinine mensup olanların iman ettiği kutsal kitaptan bir suredir. Toplamda 6 sayfadan meydana gelen bu sure, Kur’anı Kerim için önemli bir yere sahip olurken, onun kalbi olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle insanların sıklıkla okuması gereken ve okunduğunda büyük sevaplara nail olunan bu sure, insanların kolaylıkla erişebilmesi ve okuyabilmesi için küçük bir cüz ya da kitapçık haline getirilmiştir. Bu kitapçığa da yine cep boy Yasin-i Şerif cüzü adı verilmektedir.

Yasin-i Şerif Nerelerde Kullanılır?

Yasin-i Şerif cüzünün kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle de insanların günlük olarak okuması için kolaylık sağlayan bu cüzler, sahip olduğu küçük boyutu ve hafif yapısı sayesinde taşıma kolaylığı da sunabilmektedir. Dolayısıyla katıldığınız mukabelelerde, mevlütlerde ve bu gibi ibadet meclislerinde de Yasin-i Şerif cüzünü kullanabilirsiniz.

Yasin-i Şerif cüzünün içerisinde yalnızca bu sure bulunmazken, bunun yanı sıra yine sıklık okunan;

 • Tebareke Suresi,
 • Amme Suresi,
 • Vakıa Suresi,
 • Cuma Suresi,
 • Fetih Suresi,
 • Rahman Suresi,
 • Namaz sureleri,
 • Kunut Duaları ve bunun gibi daha pek çok duayı bulabilmek mümkündür.

Bu nedenle de günümüzde hemen hemen her evde bulunması gereken bu cüz için Yasini şerif satın al işleminin gerçekleştirilmesi tavsiye edilir.

Yasin-i Şerif Modelleri

Müslümanların birbirine sunması için tasarlanan hediyelik Yasini Şerif modelleri oldukçageniş bir yelpazeye sahip olması ile dikkat çekmektedir. Kuşe kağıda baskılı sarı, pembe ve mavi renk kapağa sahip olan hediyelik Yasini Şerif modelleri bulabilmek mümkün olurken, ayrıca kadife kumaş kaplamalı, lazer kesim süslemeli ve kişiye özel tasarımlara rastlayabilmek de mümkündür.

İnsanların büyük çoğunluğu hac ya da umre vazifesini yerine getirdikten sonra kendisini ziyarete gelen misafirleri için özel hediyelikler sunmaktadır. Bu hediyeliklerden biri olarak tercih edilen hediyelik Yasini Şerif cüzleri, hacının tercihine göre kişiye özel olarak da hazırlanabilmektedir.

 • İsme özel baskı,
 • Pembe,
 • Beyaz,
 • Mor,
 • Mavi gibi farklı renk kadife kumaşlarla kaplanabilmekte,
 • Lazer kesim plakalarla isimli, Allah lafızlı ya da işlemeli modeller tasarlanabilmektedir.

Bu gibi modellerde hediyelik Yasini Şerif fiyatları daha pahalı olurken, matbaalar tarafından basılan Yasini Şerif modelleri ise her zaman daha uygun olabilmektedir.

Öte yandan hac ve umre hediyeliklerinin yanı sıra çeşitli amaçlarla düzenlenen mevlütlerde de özel bir hediyelik olarak tercih edilebilmektedir. Örneğin;

 • Bebek mevlüdü,
 • Sünnet düğünü gibi programlar için kişiye özel Yasini Şerif cüzleri ve tesbihler ideal hediyelikler olacaktır.

Toptan Yasini Şerif Nereden Alınır?

Yasini Şerif Satan Yerler

Günümüzde pek çok insan dükkanınsa satmak ya da düzenlemiş olduğu sünnet, mevlüt ya da umre ziyareti gibi programlarda hediye etmek amacıyla toptan Yasini Şerif satın almaktadır. Bunun nedeni ise toplu olarak satın alındığında Yasini Şerif fiyatlarının dperakende fiyatına kıyasla daha uygun olmasıdır.

Bu amaç doğrultusunda toptan Yasini Şerif satışı gerçekleştiren pek çok mağaza ve internet sitesi bulunurken, bunlardan biri de hedisam.com olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedisam müşterilerine en özel ve uygun fiyatları sunarken, ürünler konusunda da kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle de toptan alışverişlerde tercih edilebilecek en doğru adreslerden biri olarak da Hedisam gösterilebilmektedir.