Blog

Koleksiyon mu Yapıyorsunuz? Yüzük Modellerimizi İncelediniz mi?

Koleksiyon mu yapiyorsunuz yuzuk modellerimizi incelediniz mi

Günümüzde pek çok erkeğin tesibten sonra en büyük zaaflarından biri de gümüş yüzük modelleridir. Öyle ki kimileri başta Osmanlı tuğralı yüzük ve otantik yüzük olmak üzere pek çok farklı tarz ve modeldeki yüzükleri toplayarak kendine bir koleksiyon oluşturabilmektedir. Bu gibi zaafiyeti bulunan erkekler için piyasada yüzlerce farklı gümüş yüzük modelleri bulabilmek mümkün olurken, bu modellerin bir kısmı da Hedisam bünyesinde bulunmaktadır.

Hedisam, uzun yıllardır müşterilerine hediyelik eşya alanında da hizmet veren bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda hem kadınlara, hem de erkeklere hitap eden pek çok yüzük modelini bünyesinde barındırabilmektedir. Örneğin; taşlı yüzük, akik taş yüzük, alyans yüzük ve hatta Osmanlı Tuğralı yüzük modelleri en çok tercih edilen kadın yüzüğü olarak gösterilebilirken, erkeklere has tasarımlarla üretilen bu özelliklerdeki yüzükler de erkek yüzüğü olarak gösterilebilmektedir.

En Şık ve Dikkat Çekici Erkek Yüzük Modelleri

Erkeklerin en saat ve teşbihten sonra en çok önem verdiği aksesuarlarından biri de yüzüklerdir. Genellikle evli ya da nişanlı erkekler için bu aksesuar alyans yüzük olarak karşımıza çıkarken, bekar erkeklerde ise daha çok taşlı, motifli, cam ya da akik taş yüzük ön plana çıkmaktadır.

Koleksiyon meraklıları için en dikkat çekici yüzüklerden biri Osmanlı Tuğralı Yüzük olarak bilinmektedir. Bu modeldeki yüzüklerde aynı zamanda doğal taşlar da görebilmek mümkün olurken, aynı zamanda tek başına doğal taşlı yüzük de bulabilmek mümkündür.

Kadınların da İlgisini Çekebilecek Yüzük Modelleri

Koleksiyon mu Yapıyorsunuz Yüzük Modellerimizi İncelediniz mi1Günümüzde takı ve aksesuara önem veren bazı kadınların da yüzük düşkünlüğü herkesçe malumdur. Genellikle incili yüzük, 3 ya da 5 taşlı yüzük, tamtur yüzük gibi modeller kadınların daha çok ilgisini çekerken, bazı kadın yüzük modellerinde de Osmanlı Tuğrası görebilmek mümkündür.

Öte yandan kadınlar tarafından en çok tercih edilen bir başka yüzük ise farklı renklerdeki cam yüzük modelleridir. Aynı zamanda başka akik yüzük olmak üzere doğal taşlardan elde edilen yüzükler de hem kadınlar, hem de erkekler tarafından tercih edilirken, bu özellikteki her bir yüzük, göz alıcı tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Koleksiyonluk Gümüş Yüzük Modellerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Hedisam bünyesinde yer alan gümüş yüzük modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması ile bilinmektedir. İncili yüzük modellerinden cam yüzük modellerine, akik taş yüzük modellerinden taşlı yüzük modellerine varana kadar her türlü özellikte koleksiyonluk bir yüzüğü Hedisam’da bulabilmek mümkün olurken, aynı zamanda bu yüzükler şık bir hediyelik olarak da tercih edilebilmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir