Blog

Ev Dekorasyon Hediyelikleri!

ev dekorasyon hediyelikleri

Hepimiz ev dekorasyonuna önem veririz. Tanıdıklarımız ev aldıklarında onları ziyarete gider ve ev dekorasyonlarında bizden de bir parça olsun diye ev dekorasyon hediyeleri götürürüz. Bazen evlerimizin modeli aynı olsa bile içindeki tarz çok farklıdır. Bazılarımız rengarenk ev dekorasyonunu severken bazılarımız da sade tarzlardan hoşlanmaktadır. Aslında oturduğumuz evler tam olarak bizi yansıtır. Bu nedenle de misafirliğe gittiğimiz evlere de ev sahibinin tarzına yönelik ev dekorasyon hediyeleri almalıyız.

Sade ve şık ev dekorasyonunu seven sevdiklerimize bazen bir duvar saati, tablo, zemzem takımı, tepsi, ikramlık bazen de mücevher kutusu gibi hediyeler alırız. Ev dekorasyonunun küçük gözükse de büyük bir parçası olan bibloları da unutamayız. Biblolarımız bazen küçük maket şeklinde bazen de üstü yazılı şekildedir. Maket şeklindeki biblolar Kabe ve Kur’an-ı Kerim şeklinde olabilir. Ev dekorasyon aracı olarak da üstü yazılı biblolarımızda bizi koruyacak melekleri evimize davet edecek dualar bulunur. Bazen Ayete’l Kursi bazen de Esma’ül Hüsna.. Biblolar renk renk olduğu gibi istek doğrultusunda gümüş ve altın renginde de seçilerek ev dekorasyonunda şık ve asil bir hava yaratılmak istenebilir.

ev dekorasyon hediyelikleri 1Evimizde mevlit verdiğimizde mevlitimiz bittikten sonra misafirlerimizin ellerine güllerin güzel kokusunu içinde barındıran gül suyu dökeriz ve zemzem suyuyla beraber hurma da ikram ederek misafirlerimizi memnun etmek isteriz. Bu nedenle mevlitlerimiz için ev dekorasyon ürünlerinden zemzem takımları, hurma tasları ve güldanlık vazgeçilmezlerimizdendir.

Misafirlerimize ikramlarımızı sunarken kullandığımız tepsiler de tarzımızı yansıtmaktadır. Ev dekorasyonumuzun önemli parçalarından biri olan tepsileri fark etmesek de günümüzün büyük bir bölümünde kullanırız. Bunun için şık ve en güzel tepsilere ihtiyaç duyarız. Tepsilerimiz bazen işleme detaylarıyla süslenmiş, gümüş rengi ya da altın rengi olabilir. Dediğimiz gibi ev dekorasyonunuzda yer alan her bir ürün sizin tarzınızı yansıttığı için nasıl bir tepsi alacağınızı da kafanızda belirlemiş bulunursunuz.

Evimize gelen misafirlerimize her zaman kahve ikramında bulunuruz hatta sevdiklerimizin evine ziyarete gittiğimizde de ev dekorasyon hediyesi olarak kahve takımı alabiliriz. Bir kahvenin kırk yıl hatrı vardır her zaman. Sevdiklerimizle keyifli sohbetler edip güzel zamanlar geçirmemize katkı sağlayacak olan ev dekorasyon hediyelerinden kahve takımlarını çeşitli renk ve modellerle tarzınıza göre seçebilirsiniz.

En güzel ve kaliteli ev dekorasyon hediyeliklerini en uygun fiyat, model ve renk seçenekleriyle sitemizde bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir