Blog

Hediyelik Duvar Saati Tavsiyeleri!

hediyelik duvar saati tavsiyeleri

Hediyelik duvar saati hayatımızın en önemli ve vazgeçilmezlerinden biridir. Ev aldığımızda ya da sevdiklerimizden biri ev aldığında onlara hediyelik duvar saati götürürüz ve baktıkça bizi anmalarını yeni evlerinde bizim de bir anımız bulunsun isteriz. Hediyelik duvar saati renk ve model bakımından çok geniştir. Öncelikle hediyelik duvar saati seçmeden karşımızdaki kişinin ve döşediği evin tarzını bilmeliyiz. Çünkü dekorasyonumuz bizim tarzımızı yansıtır ve hediyelik duvar saati gibi aldığımız hediyelik eşyaların dekorasyona uyumsuz bir şekilde durmasını istemeyiz.

Hediyelik Duvar Saati Modelleri

hediyelik duvar saati tavsiyeleri 1Hediyelik duvar saati çeşitleri renk, biçim ve zevk açısından oldukça geniş bir yelpaze içerisindedir. Oval, kare, dikdörtgen ve biblo görünümünde motifli hediyelik duvar saati içerisinden tarzınıza en yakın olanları seçebilirsiniz. Üzerinde ayetler, Ayet-el Kürsi, İsm-i Celil ve Esma-ül Hüsna bulunan hediyelik duvar saatinin yanı sıra renk bakımından da gümüş rengi ve gold renklerde olan hediyelik duvar saati de tercih edebilirsiniz. Saymak ile bitiremeyeceğimiz kadar hediyelik duvar saati çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır.

Hediyelik duvar saati ile birlikte özellikle biblo görünümünde motifli hediyelik saati de evinizin dekorasyonuna uygun bir şekilde seçerek harika bir dekor parça olarak odanızın tarzını tamamlayabilirsiniz.

Üzerinde ayetler ve dini motifler bulunan hediyelik duvar saatini ve biblo görünümünde dini motifli saati her gördüğünüzde içinizi büyük bir huzur kaplayacak. Evinizin baş köşesine koyacağınız bu hediyelik duvar saati size her seferinde Allah’ı hatırlatacak ve ona karşı olan sorumluluklarınızı unutmanıza izin vermeyecektir.

Armalı hediyelik duvar saati modelleri de dekorasyonunuzu oldukça şık bir biçimde tamamlayacak parçalardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Odanızın, mobilyanızın yani tüm dekorasyonunuzun renk ve tarz uyumuna göre armalı hediyelik duvar saatini de istediğiniz çerçeve tipinde ve renginde alabilirsiniz.

Hediyelik Kol Saati Modelleri

Aynı zamanda hediyelik duvar saatinin yanı sıra motifli kol saatleri de hediye edilebilecek en güzel saat çeşitlerindendir. İnce ince işlenmiş motifleri ile herkesin gözünü kamaştıracak kol saatleri ile birlikte kayış kısımları tamamen boncuk diziliminden oluşan oldukça saatler de bulunmakta. Hatta bu hediyelik kol saatleri mevlitlerinizde de gönül rahatlığı ile davetlilerinize dağıtabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir