Blog

Kaplan Gözü Tesbih Modelleri!

Kaplan gozu tesbih modelleri

Tesbih, Müslümanların ibadet etmek ve Hz. Allah’ı zikretmek için kullanmış oldukları bir araçtır. Günümüzde pek çok farklı malzemeden üretilebilen bu araç, tesbih çeşitleri olarak nitelendirilmektedir. Kaplan gözü tesbih de tesbih çeşitleri arasında yer almaktadır.

Kaplan gözü tesbihler, adından da anlaşılacağı üzere kaplan gözü adı verilen doğal bir taştan elde edilmektedir. Şifalı taş olarak da nitelendirilen kaplan gözü, opak görünümde, camsı parlaklığa sahip olan bir taştır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan kaplan gözü tesbih modelleri, tesbih çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Kaplan Gözü Tesbih Özellikleri Nelerdir?

Kaplan gözü tesbih modelleri pek şok erkeğin ilgisini çeken modellerdendir. Üstelik koleksiyonların en nadide parçası olmaya aday olan kaplan gözü tesbihler, aynı zamanda şifalı bir taş olma özelliğine sahiptir. Kuvars grubu taşlar arasında yer alan kaplan gözü tesbih, oldukça şık bir görünüme sahiptir. Sarı, altın ve kahverengi gibi renklerden meydana gelen bu taş, kaplan gözüne benziyor olması sebebiyle bu şekilde isimlendirilmiştir.

Kaplan gözü tesbihlerin kullanıcısında cesaret uyandırdığı bilinmektedir. Bunun ile beraber insanın iç dünyasının huzurlu olmasına, uykusuzluğa, nefes darlığı ve astıma, ağrıların hafifletilmesine, bağ ağrısını azaltmaya ve kalbe iyi geldiği ifade edilmektedir. Bu gibi özellikleri ile oldukça kıymetli bir hediyelik tesbih olarak tercih edilebilmektedir.

Sevdiklerinize Değerli Bir Hediyelik Olarak Kaplan Gözü Tesbih Modelleri!

Kaplan Gözü Tesbih ModelleriKaplan gözü tesbihler genellikle 33’lü tesbih olarak üretilmektedir. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve kullanıcısına çeşitli faydalar sağlayan bu tesbih, her anlamda ideal bir hediyeliktir. Üstelik mevlüt okunan yerlerdeki misafirler için de kusursuz mevlüt hediyelikleri olarak sunulan bu tesbihler, insanların değer verdiklerini, abilerini, kardeşlerini, babalarını mutlu edebilmeleri için oldukça şık bir tercih olacaktır.

Kaplan Gözü Tesibihler Hedisam’da!

Bünyesinde onlarca farklı tesbih çeşidi bulunduran Hedisam, yuvarlak kesime sahip olan gösterişli bir kaplan gözü tesbih modelini de alıcılarına sunmaktadır. Tesbih fiyatları bakımından da piyasaya kıyasla büyük avantaj sağlayan Hedisam, tercihe göre bu tesbihleri hediye paketi olarak da gönderebilmektedir.

Sizlerde sevdiklerinize sıra dışı ve faydalı bir hediyelik arıyorsanız, Kaplan Gözü Tesbih Modelleri ideal bir tercih olacaktır. Bu modeldeki tesbih fiyatları hakkında bilgi edinmek ve sipariş verebilmek için Hedisam.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir