Blog

Duvarınıza Göre Tablo Çeşitleri!

duvariniza gore tablo cesitleri

Tablo Ürünleri ve Seçenekleri

Kategorilerin tablo çerçeve bölümlerinde seçilerek siparişi verilebilecek ürünler evlerin, salonların, ofislerin çok daha modern bir şekilde dekore edilmesinde öncü rolü üstlenen eşyalar arasında gösteriliyor. Bu ürünlerin başında yuvarlak ve oval çerçeveler geliyor. Yuvarlak olan ürünler genel olarak tabak tablo ismiyle de anılmakta. 24 santimetre ölçüsüne sahip olan bu tablo ürünleri de kendi içlerinde birçok çeşide ayrılıyor. En çok satın alınan çeşitlerinin başında ise geleneksel motifleri bünyesinde barındıran ve yansıtan tablolar yer alıyor. İçerisinde çeşitli ayetlerden oluşan Arapça kelamların yer aldığı tablolar da özellikle evlerin girişlerinde ve salonlarında, dükkanların duvarlarında popüler bir şekilde tercih edilmekte.

duvariniza gore tablo cesitleri 1Kare tablolar da alternatif beğenileri bulunan kişiler için başka bir seçenek sunmakta. Kabe taşlı panolar ve Kabe yıldızlı tablolar özellikle ev hanımlarına özel günlerde verilebilecek armağanlar arasında bulunuyor. Ölçüleri ise değişkenlik gösteriyor. Daha minimal tercihleri olanlar için bu ölçüler 55 x 55 standartları bulunurken, aklında daha heybetli bir tasarım olanlar için bu ölçüler 86 x 155 standartlarına kadar çıkarılabiliyor. Ne olursa olsun çiçek tasarımlarında ve motiflerinden vazgeçemeyen kişiler için özel olarak imal edilmiş lalegül desenli ve taşlı kare tablolar da son yıllarda popülerlik oranı artmış ürünler. Bunun dışında artık gelenek bir dışa vurum olarak lanse edilen bereket ve nazar duaları da yeni açılmış dükkanlara hayırlı olsun dileklerini sunmak için önemli bir ayrıcalık sunuyor.

Çerçeve ve Saat Ürünleri

Çerçeve ve saat ürünleri de tablo çerçeve kategorisinde yer alan diğer hediyelik eşyalar olarak değerlendirilebilir. Gümüş çerçeveler nice özel fotoğrafın salonlarda sergilenmesi için klasik bir alt yapıya sahip. Minimal ve sade dekorasyonları ile de her türde mobilya ile birlikte mutlak uyum içerisinde tercih edilebilirler. Daha pahalı ve akılda kalıcı bir hediye düşünenler için altın çerçeveli seçenekler de mevcut. Tamamen eskitme olan ürünler ise farklı bir tarz yansıtmayı hedefleyenler için söz konusu. Yine aynı şekilde hem taşlı hem de laleli olan saat ürünleri tablolar ve çerçeveler ile birlikte değerlendirilebilecek ve anında siparişi verilebilecek ürünler arasına yeni sahiplerini bekliyor.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir