Blog

Ferace ve Aksesuarlarının Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Ferace ve Aksesuarlarının Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

Ferace kullanırken aksesuar seçimine oldukça dikkat etmeliyiz. Hatta ferace gibi, kap ve pardesü kullanımının da aksesuar seçimi oldukça önemlidir. Çünkü bunlar, tesettür giyimi tercih eden kadınların dış giysileridir. Feraceler, görünüm açısından her zaman pardesüleri andırır. Fakat feraceler gerek şık duruşu gerekse çok daha rahat bir kullanım biçimine sahip olması sebebiyle, pardesüleri birkaç adım geride bırakmayı başardı. Feracelerinizin içine, ister etek isterseniz de pantolonunuzu rahatlıkla giyebilirsiniz. Ferace modellerini seçerken ve kullanırken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar vardır. Bunlardan biri, kullandığınız ferace modelinin boyunun, kesinlikle ama kesinlikle bileğinize kadar uzun olmasıdır. Boyu kısa kalan feraceler, hem kullanım amacının gereğini yerine getirmiyor, hem de oldukça vasat ve şıklıktan uzak bir görünüm veriyor. Böylece çok tren olan bir modele ve cıvıl cıvıl renklerdeki bir feracenizi, ufak bir boy hatası yüzünden kaybedebilirsiniz.

Eğer tercih ettiğiniz kumaş, içinizin gözükmesine neden olan bir şifondan yapılmışsa, içinize giydiğiniz kıyafetlere dikkat etmeniz gerekir. Feracenizin içine giyeceğiniz parçalar, mutlaka koyu renkte olmalıdır. Bu şekilde, şık bir görüntü verebilirsiniz

Ferace kullanırken, tamamlayışı aksesuarlardan biri de şallardır. Birbirinden farklı desen ve renkte şal modelleri bulabilirsiniz. Eğer feracenizin kumaşı ile uyum sağlayan bir şal bulursanız, şıklığınıza şıklık katacağınızdan emin olabilirsiniz.

ferace ve aksesuarlarinin secimlerinde dikkat edilmesi gerekenlerFeraceleri, topuklu ayakkabı ile kullanmak isteyen kadınlar çoğunlukta. Aslında topuklu ayakkabı kullanımı, kötü bir görüntü yaratmıyor. Fakat feraceler modelleri gereği, topuklu ayakkabılarla kullanılmaya uygun değil. Bu sebeple ferace giydiğiniz zamanlar, topuklu ayakkabı yerine babetleri tercih etmeniz hem daha şık durmanızı sağlayacak hem de size konfor sağlayacaktır.

Ayakkabı kadar çanta kullanımları da mühimdir. Özellikle işlemeli klasik modellere sahip feraceler kullandığınız, parlak deriden daha gösterişli çantaları tercih edebilirsiniz. Fakat gündelik kullanımda, çantalarda abartıya gitmeme de fayda var. Bizim tavsiye ettiğimiz, ferace kullanırken, elinizde taşıyabileceğiniz ufak ve şık çantalar kullanmanızdır. Renk olarak da çok abartıya kaçmayan tonları tercih etmenizde yarar var.

2019 yılının birbirinden farklı ferace modelleri için, Hedisam.com adresinde ziyaret edebilir, beğendiğiniz modeli hemen internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Hedisam.com sitesi, tesettür giyime dair pek çok çeşit ve modeli barındırdığı gibi, bunları her bütçe ile buluşturacak avantajlar sağlamaya da devam ediyor. Tesettür giyimin, her türlü trendinden haberdar olmak için, Hedisam.com sitesini sık sık takip edin.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”24683, 24747, 24686, 24651″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir