Blog

Allah ve Muhammed Yazılı Tablolar!

Allah ve Muhammed Yazılı Tablolar

Genel olarak tablo, insanların çoğu zaman ev aksesuarı olarak kullandıkları bir parça olurken, dini tablolar ise, o evin dekorasyonuna manevi bir hava ya da değer kazandırabilmek amacıyla kullanılan ürünlerdir. Günümüzde pek çok evde görebilmenin mümkün olduğu dini tablolar, yüzlerde renk, desen, model ve içerikler ile hazırlanabilmektedir.

Aynı zamanda dini ev aksesuarları olarak da nitelendirilen bu tablolara birkaç örnek göstermek gerekirse; Osmanlı Tuğralı tablolar, Osmanlı armalı tablolar, Ayetli tablolar, Arapça harfli tablolar, Allah ve Muhammed yazılı tablolar, dini hediyelik tablo modelleri arasında yer almaktadır.

En Güzel Allah ve Muhammed Yazılı Tablolar

En güzel Allah ve Muhammed yazılı hediyelik tabloları Hedisam’da bulabilmek mümkündür. Hepsi birbirinden şık tasarıma sahip olan bu tablolar, tercihe göre kalın altın ya da gümüş varaklı, ince çerçeveli ve bunun gibi çeşitli alternatifler ile alıcılarına sunulmaktadır. Üstelik bu tablolar her cebe hitap edecek şekilde hazırlanırken, en uygun Muhammed ve  Allah yazılı tablo fiyatları yine Hedisam’da bulunmaktadır.

Allah ve Muhammed Yazılı Çerçevelerimizi Gördünüz Mü?

allah ve muhammed yazili tablolarHedisam bünyesinde Allah ve Muhammed yazılı dini hediyelik tablo ya da çerçevelere alternatif olarak Allah yazılı çerçeveler de bulunmaktadır. Bu modeller sıradan fotoğraf çerçevelerinin aksine, tabloların bir alternatifi olarak satışa sunulmaktadır.

Allah ve Muhammed yazılı çerçevelere birer örnek göstermek gerekirse; polyester malzemeden üretilen ve kanser ya da herhangi bir sağlık sorununa neden olabilecek bir madde içermeyen çerçevelerin içerisinde Allah c.c. ve Muhammed s.a.v. yazıları bulunmaktadır. Pek çok farklı çerçeve içerisinde çeşitli şekillerde yazılan Allah ve Muhammed yazıları bulabilmek mümkündür.

Diğer Dini Hediyelik Eşyalar İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz!

Dini hediyelik eşyalar elbette ki yalnızca Allah ve Muhammed yazılı tablo ve çerçevelerden ibaret değildir. Mevlana ve miğfer bibloları, Allah ve Muhammed yazılı biblolar, masa saatleri, çerçeveler, Arapça tablo, duvar saati, hatta takke, yazma, tesbih, seccade ve bunun gibi pek çok eşya, dini hediyelik eşyalar arasında yer almaktadır.

Dilediğiniz renk, desen, model ve türde dini hediyelik eşyalar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Üstelik dilerseniz bu eşyaları hediye paketleri halinde de temin edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir