Blog

Ayaklı Dekoratif Saat Modelleri!

Ayaklı Dekoratif Saat Modelleri

Dekoratif saatler, genellikle ev aksesuarı olarak kullanılan ve bir evin dekorasyonuna güzel bir hava katan saatlerdir. Ev dekorasyonuna özen gösteren kişilerin tercihleri arasında yer alan bu saatler, genellikle ağır bir havası olan salonlarda ve oturma odalarında kullanılmaktadır.

En Uygun Ayaklı Dekoratif Saat Modelleri

Günümüzde pek çok insan, evi için gerçekleştirmiş olduğu klasik dekorasyon için tamamlayıcı bir aksesuar arayışına girmektedir. Bu gibi durumlar için en ideal ev aksesuarlarından biri olarak karşımıza çıkan ayaklı dekoratif saat modelleri, gümüş ya da altın renkleri ile oldukça dikkat çekici parçalar olmaktadır.

Genellikle salonlar için tercih edilen ve hatta ayaklı salon saatleri olarak nitelendirilen bu saatler, normal şartlarda masa saatine benzeyen, ancak boyutları büyük olan saatlerdir. Özellikle büyük bir eve sahip olanlar için doğru ve şık bir tercih olan bu modeller, Hedisam bünyesinde de bulunabilmektedir.

Öte yandan aynı modellerin tabi ki masa saati versiyonunun da bulabilmek mümkündür. Ayaklı dekoratif saat modellerine kıyasla daha uygun fiyatlı olan bu modeller, çalışma masası, konsol gibi mobilyaların üzerini süslemektedir.

Ayaklı Biblo Saat Modelleri

ayakli dekoratif saat modelleriAyaklı dekoratif saat modellerine alternatif olarak bulunan ve biblo üçlü saat olarak nitelendirilen saat modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerin ortasında saat, sağ ve sol yanında ise Allah (c.c.) ile Muhammed (s.a.v.) yazıları bulunmaktadır. Dolayısıyla biblo kategorisinde yer almakta ve aynı zamanda dekoratif saat vazifesi görmektedir.

Diğer Ev Aksesuarlarımızı Gördünüz Mü?

Hedisam müşterilerine ayaklı saat aksesuarlarının yanı sıra pek çok ev aksesuarları ya da hediyelik tablo ve çerçeveler ile de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Hemen hemen her kesimin zevkini ve bütçesini düşünerek zengin alternatiflerde ürünler sunan Hedisam, bu ürünleri müşterilerinin kapısına kadar teslim etmektedir.

Hedisam’ın diğer ev aksesuarlarında bakacak olursak; Ayetli ve Ayetli taşlı, Emirgan renkli ve gold,  Florya beyaz duvar saati modelleri, kristalli masa saati, Osmanlı tabloları, Allah ve Muhammed yazılı tablolar, fotoğraf çerçeveleri, çeşitli modellerde kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval tablolar, Osmanlı armalı saatler ve bunun gibi pek çok ürün, yine ev aksesuarları olarak alıcılarına sunulmaktadır.

Sizlerde eviniz için en uygun aksesuarı Hedisam’da bulabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir