Blog

Banyo Aksesuar Modelleri!

banyo aksesuar modelleri

Banyo Aksesuarları

Banyo dekorasyonu, banyonuzun havasını belirler ve banyonuzu şık gösterir. Aksesuarlar, porselen, bambu, seramik ve polyester gibi farklı malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler seçilirken banyonuzun havasını göz önünde bulundurun. Banyo malzemesinden sonra, diğer dikkat edilecek husus aksesuarların rengidir. Siz de banyonuzun misafirleriniz tarafından ilgi çekmesini sağlayabilmek için aksesuarlarınızın renk seçimine özen gösterin. Banyo fayanslarınızın rengi koyu bir renk ise açık aksesuarlar, fayanslarınızın rengi açık bir renk ise koyu aksesuarlar tercih edin.

Şüphesiz banyoyu banyo yapan en önemli aksesuar aynadır. Banyoda kullanacağınız güzel ve büyük bir ayna banyonuzu oldukça şık ve zarif gösterecektir. Aynalar, makyajın ve tıraşın yapıldığı, dişlerin fırçalandığı, saçların kurutulduğu kısaca çok sık kullandığımız aksesuarlardır. Farklı bir ayna seçimi banyonuzun sıradan olmasını engelleyerek, banyonuzu ferah bir görünüme kavuşturur.

Banyoda Yeni Akımlar

banyo aksesuar modelleri 1Banyoda kullanılan diğer önemli aksesuarlardan biri de paspas ve klozet örtüsüdür. Paspasınızın ve klozet örtünüzün banyonuzun rengine uygun seçilmesi, banyonuzun ahenkli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Paspas seçimi yaparken, paspasınızın suya dayanıklı olması ve altının kaymaz olmasına dikkat edin. Ayrıca klozet oyuklu üçlü setler artık oldukça eskide kalmıştır. Bunlar yerine banyonuzu daha şık gösterecek modern parçalar tercih edin. Bu parçaları banyonuzun rengine ve şekline göre kombin edin.

Banyonuzda duşa kabin değil de küvet kullanacaksanız, küvette bulunan aksesuar renginin de diğer aksesuarlarla aynı renk veya uyumlu bir renk de olmasına dikkat edin. Banyo dekorasyonu için dikkat edilecek bir husus daha var; o da aksesuarların temizliğinin kolay olması, nem ve buhardan etkilenmemesi ve rutubete dayanıklı olmasıdır.

Havlu radyatörleri banyolarda sık sık tercih edilen bir sistemdir. Çok şık ve görünüm olarak oldukça değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca havlu radyatörleri, banyonuzu dekorasyon açısından zengin ve değişik bir havaya sokar.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir