Blog

Birbirinden Şık İşlemeli Zemzem Takımları!

Birbirinden sik islemeli zemzem takimlari

Hac ve umre gibi vazifelerini yerine getirmek üzere Mekke ve Medine’ye giden hacılar, memleketlerine dönerken yakınlarına hediye edebilmek için yeryüzünün en hayırlı suyu olan zemzem suyunu getirmektedir. Zemzem suyu Müslümanlar için oldukça kıymetli bir su olurken, Peygamber Efendimizin hadis-i şerifine göre ne niyetle içersen o niyet kabul olunmaktadır. Dolayısıyla her hacı, bu denli önemli ve kıymet suyu misafirlerine özenle ikram etmeyi istemektedir. Bu gibi durumlarda ise devreye işlemeli zemzem takımları girmektedir.

İşlemeli Zemzem Takımı Almanız İçin 3 Neden!

birbirinden sik islemeli zemzem takimlari 1İşlemeli zemzem takımları, en hayırlı ve şifa kaynağı olan zemzem suyunun Müslümanlara ikram edilebilmesi için gerekli olan bir takımdır. Çeşitli malzemeden elde edilen ve özel işlemelere sahip olan bu takımlarda genellikle ibrik, sürahi, hurma kasesi ve zemzem suyu bardakları yer almaktadır.

İşlemeli zemzem takımı almak için onlarca neden gösterebilmek mümkündür. Bunlara bazı örnekler göstermek gerekirse; kutsal bir su olan zemzem suyuna hürmeten, misafirlere şık bir sunum ve zevk meselesi olarak alınabilmektedir.

  • Yeryüzünün En Hayırlı Suyuna Hürmet Göstermek İçin

İşlemeli zemzem takımı modelleri, Hz. İsmail’den sonra tüm insanlara ve Müslümanlara bahşedilen mübarek zemzem suyuna hürmet ve layık olabilmesi için tercih edilebilmektedir.

  • Müslümanlara En Az Suyun Kendisi Kadar Şık Bir Sunumda Bulunabilmek İçin

Oldukça şifalı ve mübarek bir su olan zemzem suyu, en az kendisi kadar şık olan işlemeli zemzem takımı modelleri ile Müslümanlara sunulmalıdır.

  • Her Zevke Hitap Edebildiği İçin

Öte yandan oldukça şık ve gösterişli olan bu modeller, her zevke hitap edebilecek niteliklere ve tasarıma sahiptir.

Birbirinden Şık İşlemeli Zemzem Takımları

Hedisam bünyesinde oldukça fazla alternatif seçeneklere sahip olan işlemeli zemzem takımı modelleri, altın sarısı ya da gümüş seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Hepsi oldukça şık ve ihtişamlı bir görünüme sahip olmakta ve her hacının sahip olmayı isteyeceği takımlardır.

Modelleri ve görünümlerinin yanı sıra işlemeli zemzem takımı fiyatları da her bütçeye hitap etmektedir. Üstelik bu takımların her biti birbirinden kaliteli olması ile dikkat çekmektedir.

Sizlerde misafirlerine şık bir sunumda bulunmak isterseniz Hedisam’ın işlemeli zemzem takımı fiyatları hakkında bilgi edinmek ve bir model tercihinde bulunarak sipariş verebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir