Blog

Boydan ve Önden Düğmeli Ferace Modelleri!

Boydan ve onden dügmeli ferace modelleri

Günümüzde tesettür amaçlı kullanılan ferace, omuzdan el bileklerine, boyundan da ayak bileklerine kadar uzanan bir dış giysi olarak ifade edilmektedir. İlk olarak Osmanlı zamanında kadınlar ve dervişler tarafından giyilen ferace, bugün ise yalnızca tesettürlü kadınlar tarafından giyilmektedir.

Genellikle tesettürün tüm gerekliliklerine hakim olduğu, pardesülere kıyasla daha kolay ve rahat kullanım imkanı sağladığı için tercih edilen feraceler, tesettür giyim sektörünün aslan payına sahiptir. Özellikle de yaz aylarının vazgeçilmez dış giyim kıyafetlerinden olan feraceler, hem vücut hatlarını belli etmeyecek bolluğa sahip olurken, hem de ince kumaş yapısı ile serin tutma özelliğine sahiptir.

Düğmeli Ferace Modelleri

Düğmeli ferace modelleri, günümüzde oldukça sık rastladığımız modeller arasında yer almaktadır. Çoğu zaman önde yer alan ve boydan uzanan bu düğmeli ferace modelleri, genç kesimler tarafından tercih edilmektedir. Öte yandan birbirinden farklı ve canlı renk alternatiflerine de sahip olan bu modeller, yandan gelen düğmeler ile de süslenebilmektedir.

En Güzel Düğmeli Ferace Modellerini Hedisam.com’da Bulabilirsiniz!

boydan ve onden dugmeli ferace modelleriHer alanda müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Hedisam.com, düğmeli ferace modelleri ile de tesettürlü müşterilerine hitap etmektedir. Hepsi birbirinden farklı ve şık modelleri Hedisam üzerinden bulabilmek mümkün olurken, düğmeli modellerde zevkinize göre önden düğmeli ya da yandan düğmeli olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Hedisam’ın en güzel ferace modellerine örnek göstermek gerekirse; önde ve omuzlarındaki düğme aksesuarları olan modeller, omuzdan itibaren yan olarak inen düğmeli modeller, hakim yaka lacivert model ve işlemeli krem rengi model gibi onlarca model, Hedisam’ın en çok rağbet gören ferace modelleri arasında yer almaktadır. Üstelik bu modellerin her biri, oldukça uygun ferace fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

Renkli Ferace Modellerimizi de Gördünüz Mü?

Tesettür giyim konusunda oldukça iyi bir yer edinmiş olan Hedisam, yüzlerce ferace modelini değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Klasik ferace modellerinin yanı sıra ikili takım ya da işlemeli, nakışlı modelleri de bulabilmenin mümkün olduğu Hedisam.com, piyasadaki en uygun ferace fiyatları ile hizmet vermektedir.

Günümüzde ferace ihtiyacını karşılayabilmek için ideal bir adres olan Hedisam.com, bordo, haki, lacivert, mor, krem, kahverengi ve siyah gibi renk alternatiflerine ve modellerine sahip olan yüzlerce modeli bünyesinde barındırabilmektedir. Dilediğiniz ferace modelini kolay bir şekilde sipariş edebilir ve kısa sürede sahibi olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir