Blog

Çerçeve Dekorasyon Fikirleri!

cerceve dekorasyon fikirleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Küçük Bir Dokunuşla Fark Yaratın! Çerçeve Dekorasyon Fikirleri

Günümüzde teknolojinin ilerleyip fotoğrafların cep telefonlarımıza hapsolmasıyla beraber bakıp eskiyi hatırladığımız basılı fotoğrafların sayısı çok azalmış durumda. Mezuniyet zamanı çektirilen fotoğraflar ve son derece hızla büyüyen düğün fotoğrafçılığı sektörü de olmasa elimize neredeyse basılmış fotoğraf geçmeyecek. Tabir ettirdiğimiz film rulolarını, seçip albüme yerleştirdiğimiz fotoğrafları unuttuk. Şimdi unuttuğumuz fotoğrafları albümden çıkarıp evin içine, dekorasyonun bir parçası olarak katma zamanı geldi. Az bir masrafla evinizi anılarla süsleyerek güzel ve farklı tasarımlara imza atın.

Tablolar İle Evinizin Dekorunu Güzelleştirin

cerceve dekorasyon fikirleri 1Büyük eski bir çerçeve bularak işe başlıyoruz. Çerçeveye istediğiniz aralıklarla ipler gerin. İpleri köşeden tutturmak için çivi ve raptiyelerden yardım alabilirsiniz. İpin üzerine küçük mandallarla fotoğraflarınızı asın. Çerçevenin arkasına perde kumaşı gibi beyaz bir kumaş gererek arkasına yılbaşı yaklaşınca çokça satılan ışıklı kablolardan yerleştirin. İçeri giren herkes gözlerini bu çerçeveye çevirecek.

Merdiveni Sergi Alanı Olarak Kullanın

Eski bir merdiveni istediğiniz ve evinize uygun bulduğunuz bir renge boyayarak işe başlayın. Merdivenin basamak aralarına çerçeveleri asabileceğiniz çengelli vidalardan takın. Merdivenin yukarı çıkıldıkça daralan boşluklarının en küçük ve en yüksekte olan boşluğuna bebeklik fotoğrafınızı koyabilir, aşağı doğru günümüze yakınlığına göre seçtiğiniz resimleri dizebilir, misafirlerinizi bir zaman tüneline sokabilirsiniz.

Küçük Çerçeveleri Konsol Üstünden Duvarlara Taşıyoruz

Hepimiz büyüklerimizin evinde konsol üstünde duran küçük çerçevelere alışmışızdır. Elimizde bulunan bu küçük çerçevelere bir kurdele takarak duvara çivi yardımıyla asabiliriz. Sıradan görünümü kırmak için gerçekten güzel bir yöntem. Kalın ve rengarenk kurdeleler kullanabilirsiniz, bu kısmı hayal gücünüze bırakıyoruz.

Sıradan Dört Köşeli Çerçeveleri Bir Kenara Bırakın

Eski bisikletinizin çıkma tekerinin lastiğini çıkarın, bize sadece jantlı kısmı lazım. Paslarını temizleyip yine evinizin renklerine uygun olarak boyayın. Seçtiğiniz fotoğrafları küçük dekoratif mandal yardımıyla asın. Vintage görünümüyle eve farklı bir hava katacak.

Dekoratif Bantlar

Hayatımıza yakın zamanda girmiş ve her alanda kendine bir yer bulmuş olan dekoratif bantlar duvara fotoğraflarınızı sabitlemeniz dışında etrafına bir çerçeve oluşturmanız için de güzel bir materyal.

Çok Gezentiler İçin Bir Fikir

İstediğiniz ebatlarda bir dünya haritası çıktısı alıp duvarınıza asın. Gittiğiniz yerlerde çektirdiğiniz özel fotoğraflarınızı bastırın. İğne veya raptiye kullanarak fotoğraflarınızı haritanın üstündeki yerine sabitleyin. Raptiye ve iğneleri kullanmadan önce dünya haritası görselinin arkasına raptiye ve iğnelerin duvarı tahriş etmemesi için kalın karton yerleştirmeyi unutmayın. Önemli olanın çerçeve değil fotoğrafa bakınca size hissettirdiği duygu olduğunu unutmayın.

En kaliteli ve birbirinden güzel, sevdiklerinizi de mutlu edecek olan hediyelik fiyatları en uygun fiyat seçenekleri, geniş ürün yelpazesi içerisinde de model ve renk seçenekleri ile “hedisam.com” adresinde bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sitemizden yaptığınızda hediyelik ve diğer tüm ürünlerde kargonun bedava olduğunu da unutmayın!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”30728, 30715, 30565, 30657″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir