Blog

Tablolar İle Evinizin Dekorunu Güzelleştirin!

tablolar ile evinizin dekorunu guzellestirin

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Harika Tablolar Evlerin Süsleridir

İç dekorasyonda birbirine uyumlu şekilde yapılan düzenlemeler gerçekten son derece hoş durmaktadır. Mobilyalar, perdeler, halılar, lambalar birbiriyle uyumlu olunca ortaya son derece özel çalışma ya da yaşam alanları çıkar. Yaratıcılık ve uyum olduktan sonra, aslında dekorasyon parçalarına asla büyük paralar ödemeye de gerek yok. İç dekorasyonda son derece önemli olan, mekanın havasını bir anda değiştiren detaylar vardır ki, onlarda da duvarları süsleyecek tablolardır. Tabloları kim sevmez ki? Manzara, fotoğraflar, çeşitli yazılar, zevke uygun ve dekorasyona da uyumlu modeller gerçekten mekanların tadında tat katar. Önemli olan hem zevke hitap edecek hem de iç mekanla uyumlu olacak tablo modellerini seçmek.

Tablo seçerken kalite, model zenginliği ve uygun fiyat da elbette dikkate alınmalı. Son dönemlerde Osmanlı etkisi ne kadar etkilemekte bizleri öyle değil mi? Osmanlı İmparatorluğu’nun o görkemli etkisi duvarlarda görmek de muhteşem olur elbette. Birbirinden özel Osmanlı devlet arması modellerinde tablolar, özellikle klasik dekorasyona sahip iç mekanlarda mükemmel olur. Dekorasyon renklerine göre, ağırlıklı olarak gümüş tonlarında, ya da altın tonlarında çerçeve ve detayları olan modelleri seçmek mümkündür.

Mekana girildiğinde hemen dikkat çeken çok özel armalar bunlar. Kabul edelim, Osmanlı arması tablosu olan bir mekanda girdiğimizde ilk olarak dikkatimizi bu eser çekmektedir. Hilalli arma, tuğralı arma, devlet armaları gibi farklı biçimleri de var.

Ayetli tablolar da gerçekten çok etkileyici ve mistik özellikleri tartışılmaz. İnançlarımıza uygun olarak, çok özel ayetleri her zaman duvarımızda görmek aynı zamanda rahatlatıcı bir etki de taşıyacaktır, öyle değil mi? Bu harika modelleri de, altın sarısı, gümüş rengi, beyaz ve sarı, beyaz ve gümüş renk seçeneklerinde seçim yapmak mümkündür. Çok özel cami takımı modelleri de altın ve gümüş renklerde, mekanlara mistik bir hava katacaktır.

Tablolar İçin Çerçeve Seçenekleri:

tablolar ile evinizin dekorunu guzellestirin 1Tabloları seçerken, elbette çerçeve büyüklüklerine ve şekillerine de dikkat etmek gerekir öyle değil mi? Sonuçta, duvarlarda gereksiz bir büyüklük, ya da çok küçük ebatlarda bir tablonun konulması eğreti bir görüntü yaratacaktır. Duvarların büyüklüğüne ve yakışmasına göre, oval biçimli çerçeveler, kare ve dikdörtgen biçimde tablolar, yuvarlak çerçeveli tablolar farklı boyutlarına göre seçilebilir.

İnce uzun dikdörtgen tablolar içine ise muhteşem ayetlerin özenle yazıldığını, bu çerçevelere ayet yazılarının çok da yakıştığını belirtmek gerekir. Çerçeveler konusunda hepimizin zevklerine göre görüş ayrılıkları olabilir. Bazılarımız çok sade çerçeveleri sever. Bazılarımız ise daha iddialı olan modelleri tercih eder. Şüphesiz ki, bu konuda tablonun sahibinin zevkleri konuşacak. Kural olarak ise, önerilen, çok iddialı ve detaylı tabloların çerçevelerinin, resmin öne çıkması için biraz sade bırakılmasıdır.

Cam tabloları da es geçmemek gerekir öyle değil mi? Tamamen cam figürlerle hazırlanan bu sempatik çalışmalar gerçekten sanat eseri etkisi uyandırmaktadır.

En kaliteli ve birbirinden güzel, sevdiklerinizi de mutlu edecek olan tablo fiyatları en uygun fiyat seçenekleri, geniş ürün yelpazesi içerisinde de model ve renk seçenekleri ile “hedisam.com” adresinde bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sitemizden yaptığınızda tablolar ve diğer tüm ürünlerde kargonun bedava olduğunu da unutmayın!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”30501, 29172, 30590, 28863″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir