Blog

Çeşit Çeşit Takılar!

cesit cesit takilar

Kıyafet kombinlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan takı kullanımları bayanlar için olduğu kadar baylar içinde uyumlu tarzlar oluşturuyor. Bilezik, kolye, saat, set takımları, taç ve yüzük kategorileri bu başlık altında incelenebilir. Bayanlar takılarını seçerken kendi tarzlarına ve kıyafet kombinlerine göre seçimler yapabiliyor.

Zarif, Göz Alıcı Tasarımlar

cesit cesit takilar 2İncili kolyeler hem şıklıkları hem de göz alıcı tasarımları ile çok beğenilmektedir. Kelepçe tarzında bilezikler, taşlı yüzükler, cam yüzükler, akik kolyeler, cevşen tasarımları da aksesuar alanında hoş seçenekler arasında yer alıyor. Hediye olarak tercih edilecek bu tasarımlardan beğendiğiniz modelden yüksek alımlarda ekonomik fiyat aralıklarında seçimler yapmakta mümkün oluyor. Bu alanda taçlarda çocukları sevindirecek hoş aksesuarlar arasında yer alıyor.

Aksesuarlar arasında yüzük bilezik modelleri de tercih edilebilir. Yüzüklerde hem baylar hem de bayanların kullanabileceği yüksek alımlarda ekonomik fiyatlar bulunabileceği modeller bulmak mümkün olacaktır. Bilezik tasarımları arasında da yine bayların, bayanların hatta çocukların kullanabileceği pek çok seçenek bulunmaktadır. Yaylı çocuk modelleri çocukların bileklerine göre rahat bir şekilde ayarlanabilecektir. Sarmal taşlı modellerde oldukça şık seçenekler olmakta ve farklı renk seçeneklerinde sunulmaktadır. Sarı bilezik tarzında modellerde de farklı tasarımlar yer alıyor.

Özel Tasarımlı Bilezikler

Çocuklara özel rengarenk plastik tasarımlarda modeller bulunuyor. Taçlı, boncuklu modellerde sunuluyor. Misket akik bileklik modelleri de gençlerin çokça beğendiği tasarımlar arasında yer alıyor. Daha otantik tasarımlardan yana tercihler kullanmak istiyor iseniz markazit tasarımlarda tercihler arasında bulunuyor. Osmanlı motiflerinin yer aldığı çok şık bileklikler bulabilirsiniz. Bunların yanında lastikli akik bileklerde takı seçenekleri içerisinde yer alıyor. Bunlar farklı tarzlarda ve tasarımlarda sunulmaktadır. Kelepçe kristal taşlı çok kibar modellerde sevdikleriniz için hoş ve ekonomik hediye seçenekleri arasında yer alıyor. İncili, ayarlı, kristal akik bileziklerde hediye anlamında tercih edilebilecek ekonomik modellerdir. Akik modeller daha otantik olmakta ve kalpli tasarımlarda da çok beğenilmektedir.

Gümüş Yüzükler

Ekonomik modellerin yanında gümüş yüzük bilezik modelleri de bulunabilirsiniz. Çiftli alyans gümüş yüzükler ve otantik tasarımlar yine bu modeller içerisinde yer alıyor. 925 ayar gümüş modeller içerisinde trend tasarımların bulunması mümkündür. Tektaş tarzında modellerin yanında alyans tasarımları da bu kategoride yer alıyor. Çiçekli, damla taşlı, tamtur gümüş yüzükler şıklığı ile tercih edilebilecek tasarımlardır. Baylar içinde taşlı yüzükler bulunuyor. Osmanlı motiflerinin yer aldığı tasarımlar arasında yer alıyor. Özellikle yeşil, kırmızı ve siyah modeller beylerin en favori modelleri arasında yer almaktadır.

Türk bayrağı tasarımlı modeller ise kategorinin en özel tasarımları arasında yer alıyor. Beş taş gümüş modellerde oldukça hoş tasarımlar arasındadır. Sevdiklerinizi hediyenin değeri değil, düşünüldüğünü hissettirmek mutlu eder. Bu nedenle aksesuar olarak seçilecek tüm modeller hediye olarak mutluluk sunacaktır. Özellikle çocuklar için sunulan modeller şıklıkları ve rengarenk tasarımları ile çok beğenilmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir