Blog

Farklı Modellerde Zemzem Takımları Hedisam’da!

Farkli modellerde zemzem takimlari hedisam da

Zemzem takımları, özellikle hac ve umre vazifesini yerine getirdikten sonra memleketine dönen hacıların kendisini ziyarete gelen misafirlerine zemzem suyu ikram edebilmek üzere kullanmış olduğu bir bardak takımı olarak ifade edilmektedir. Dolayısıyla hacılar ve hacı adayları için önemli bir yere sahip olan bu takımlar, pek çok farklı modelde olabilmektedir. Cam bardaklı, gümüş işlemeli, altın renkli, bakır ve hatta porselen bardaklı takımlar, zemzem takımı modelleri arasında yer almaktadır.

farkli modellerde zemzem takimlari hedisamdaAltın Renkli Zemzem Takımları

En çok dikkat çeken zemzem takımı modellerinden biri altın renkli zemzem takımlarıdır. Taş süslemeli ya da işlemeli olarak karşımıza çıkan bu modeller, her insanın zevkine hitap edecek güzellikte olmaktadır. Hedisam bünyesinde de bu modellerden bulabilmek mümkün olurken, Altın Renkli zemzem fiyatları da oldukça uygundur.

Gümüş Zemzem Takımları

Gümüş zemzem takımları, oldukça geniş bir model yelpazesine sahiptir. Özellikle de işlemeli modelleri ile dikkat çeken bu modeller, her evde bulunması gereken modellerden biri olarak gösterilebilmektedir. Temizliği ve bakımı kolay olması, sunumunun şık olması, bu takımların artısı olarak gösterilebilmektedir. Ayrıca Hedisam.com üzerindeki takımlar için belirlenen gümüş zemzem takımı fiyatları da piyasadakilerin en uygunu olarak ifade edilmektedir.

Bakır Zemzem Takımları

Bakır zemzem takımları, zemzem takımı modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bakırın dövülmesi ve çeşitli modellerde işlenmesi ile elde edilen bu modeller, günümüzde pek çok hacı tarafından tercih edilen bir modeldir. Üstelik sunu şık, bakır zemzem takımı fiyatları bakımından da gayet uygun olabilmektedir. Bakır takımları da Hedisam’da bulabilmek mümkündür.

Cam Bardaklı Zemzem Takımları

Günümüzde en sık tercih edilen modellerden biri de cam bardaklı zemzem takımlarıdır. Genellikle gümüş tepsisi ile alıcılarına sunulan bu modeller, tercihe göre sade ya da altın yaldızlı Osmanlı tuğrası, Kabe-i Muazzama resmi gibi modellerle de üretilebilmektedir. Bu takımların en önemli avantajları ise cam bardakların diğer pek çok bardağa göre daha sağlıklı bir yapıya sahip olması ve cam bardaklı zemzem takımı fiyatları bakımından da diğer tüm takımlara kıyasla daya uygun olmasıdır.

Her türlü zemzem takımı modellerini görebilmek ve dilediğiniz takımı hakkında bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilir, istediğiniz takımı sipariş edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir