Blog

Hac Ve Umre İçin Hediye Seçenekleri!

hac ve umre icin hediye secenekleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sevdiklerimiz içi hediye almak, onlarla olan ilişkilerimizi en iyi noktaya getirecektir. Dostluğu ve sevgiyi artıran hediyeleşme, inancımızda ve örfümüzde yer etmiş güzelliklerden biridir. Umre ve hac ibadetinde hayırlı olsuna gelenler için hediye vermek, adetlerimiz arasına girmiştir. Hediyeleşmenin sünnet olduğu inancımızda, hediyelerin tercih edilmesi en önemli hususlardan biridir. Lebbeyk Allahümme Lebbeyk! nidalarıyla gerçekleştirilen umre vazifesinde, hediye alma faslı da önemlidir.

Toplu alımlarda istediğiniz kaliteli seçenekleri bir araya getiren hac umre hediye kategorisinde çözüm üreten firmamız, baylara ve kadınlara özel seçenekleri bir araya getirmiştir. Güncellenen özellikleriyle kaliteli hediyeleri adresinize gönderen sitemiz, istediğiniz bütün hediyeleri kapınıza getirmektedir. Seccade çeşitleri, 99’luk tespih, takke, esans, kına, erkek ve kadın yüzük, inci ve bilezik seçenekleri, bu kategoride satın alınan hediyelerdir. Bütün bu ürünleri 100 kişiye özel paket halinde hazırlayan firmamız, pratik hac umre hediye satış seçenekleriyle adresinize göndermektedir. 99’luk ve 33’lük tesbihler elli adettir, Kınalar ise 25 gr’lık 40 adet şeklinde tasarlanmıştır. Misafirlere hediyeleri dağıtmak için özel poşet hediyesi veren firmamız, bu ürünleri kalite kategorisinde sınıflandırmıştır.

Umreye Giderken Gerekli Olan Eşyaları da Bizden Alabilirsiniz

hac ve umre icin hediye secenekleri 11250 gr ihram, kokusuz sıvı ve katı sabun, tavaf patiği, tıraş tarağı, ihram palaska kemeri, şile bezi gömlek, para kesesi, hacı terliği ve sandaleti, bu kategoride satılan ürünlerdir. Pratik satın alma seçenekleriyle satış işlemi gerçekleştirilen hac ve umre ürünleri, kalite özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Birinci veya ikinci kalite özellikleriyle paket halinde satılan dini hediyelikler seçeneklerimiz, toplu alım fırsatı vermektedir. Çarşı pazar gezmeden, online sitemizden bütün hac malzemesini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Birinci sınıf özellikleriyle tercih edilen bu hediyelikler, unutulmaz umre ziyareti kategorisinde anı olarak kalacaktır. Yeni ve etkili özellikleriyle tercih edilen bu hediyelikler, aradığınız kaliteli seçenekleri bir araya getirmektedir.

Toplu alımlarda en uygun fiyat seçeneklerini bir araya getiren firmamız, gerek umreye giderken, gerekse dönüşte gerekli olan bütün malzemeleri sizler için bir araya getirmektedir. Günahların affına neden olan ve temiz bir sayfa açma fırsatı veren hac ibadeti ise umreye göre daha zor ve daha meşakkatlidir. Kalabalık ve çok yoğun olan Kabe, hac ibadeti esnasında aşırı kalabalık olmaktadır. Bu nedenle hediye almaya fırsatınız olmayacaktır. Online sitemize girerek, dini hediyelikler kategorisinde, zamandan ve paradan kazanmak için online satın alma seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla tercih edilen ürünlerimiz, aradığınız kaliteli çözümleri bir araya getirmektedir.

Her Zaman Hizmetinizdeyiz

Hediyelik almaya veya umre için malzeme almaya fırsatınız kalmadıysa, online satın alma seçenekleriyle istediğiniz bütün ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Günün her saatinde faal olan online sitemiz, 24 saat açık sanal hediyelik market kategorisinde hizmet vermektedir. Fiyat bakımından istediğiniz uygun fiyatlara sahip ürünler, fiyat kategorisinde her bütçeye uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”31415, 31122, 31431, 30077″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir