Blog

İkili Zemzem Takımı Modellerimizi Gördünüz mü?

İkili zemzem takimi modellerimizi gordunuz mu 1

Zemzem takımlar, genellikle hac ve umre vazifelerini yerine getirmiş olan hacılar için ihtiyaç halin gelen bir takımdır. Zemzem suyunun ikram edilmesi için gerekli olan bu takım, 3 yudumda içilen zemzem suyuna uygun olarak tasarlanan bardaklara, suyun koyulacağı bir ibriğe ve hatta hurma ikramında kullanılacak olan bir kaseye sahip olabilmektedir. Takımın içeriğine göre farklı parçalardan oluşan bu takımlar, bazen ikili zemzem takımları olarak da karşımıza çıkabilmektedir. İkili zemzem takımlarının içeriğinde ise çoğu zaman bardak ve ibrik bulunmaktadır.

İkili Zemzem Takımı Modeli Almanız için 4 Neden!

İkili zemzem takımları, oldukça kullanışlı olan, fiyat bakımından diğer takımlara kıyasla uygun olan ve her alanda yer verilebilecek niteliklere sahip olan bir modeldir. Bu takımları satın almak için onlarca neden gösterebilmek mümkün olurken, bu gibi nitelikleri de birer neden olabilmektedir. Ayrıca şık tasarımlara sahip olması, misafirlere de şık bir sunum imkanı sağlaması, uzun ömürlü kullanılabilmesi gibi durumlar da, ikili zemzem takımı modellerini tercih edebilmek için birer neden olarak gösterilebilmektedir.

  • İkili Zemzem Takımı Fiyatları Oldukça Uygun!

Diğer pek çok zemzem takımlarına kıyasla ikili zemzem takımı fiyatları oldukça uygundur. Bu nedenle de her bütçeye hitap edebilmektedir.

  • Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı Sunar!

Satın alınan her türlü eşyanın uzun ömürlü olması önemli bir yere sahiptir. Gümüş, altın sarısı, porselen ve cam olan zemzem takımları, uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

  • Çok Fazla Yer Kaplamaz!

İkili zemzem takımları, çok fazla parçası bulunmadığında her alanda kendine yer bulabilmekte ve saklanabilmektedir.

  • Misafirlere Kendini Özel Hissettirir!

Şık bir tasarıma sahip olan bu modeller, genellikle kendisine sunum yapılan misafirlerin özel hissetmesini sağlayabilmektedir.

İkili Zemzem Takımı Modellerimizi Gördünüz mü?

Hedisam.com, birbirinden farklı pek çok zemzem takımı modelleri ile hizmet verirken, ikili zemzem takımı modelleri de, yine Hedisam’ın ürünlerinden biridir. İster altın sarısı ya da gümüş, isterse cam ya da porselen gibi pek çok alternatife sahip olan ikili zemzem takımı modelleri, her zevke hitap edebilecek ve ihtiyaçları karşılayabilecek niteliklerdedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan ikili zemzem takımı fiyatlarını görmek ve model tercihinde bulunmak için Hedisam.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir