Blog

Ay Yıldız Kabartmalı Gümüş Yüzük Modellerini Gördünüz mü?

Ay Yıldız Kabartmalı Gümüş Yüzük Modellerini Gördünüz mü

Gümüş yüzük, milyonlarca insan tarafından kullanılan aksesuarlardan biridir. Pek çok renk ve modele sahip olan bu yüzükler, her kişinin zevkine göre tasarlanmakta ve ona göre üretime sokulmaktadır. Ay yıldız yüzük modelleri de bu yüzüklerden biridir.

Takı ve aksesuar sevenler için Hedisam’ın sunmuş olduğu ay ve yıldız desenli hediyelik yüzük modelleri de oldukça zengin bir alternatife sahiptir. İşte bu yüzük modellerinden bazıları…

Ay Yıldız Taşı Gümüş Yüzük Modelleri

Ay Yıldız taşlı yüzük modelleri, Türkiye ve vatan sevgisi oldukça fazla olan ve bunu kullanmış olduğu takılarına da yansıtan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Birbirinden güzel ve özel tasarımlara sahip olan bu modellerde, büyük taşlar bulabilmek de mümkündür. Örneğin; siyah taşlı ay yıldız gümüş modelinde, ay ve yıldız taşın iki kenarında kabartma halinde bulunmaktadır. Öte yandan kırmızı taşlı ay yıldız gümüş yüzük modelinde de hemen hemen aynı teknik kullanılırken, bu modelde ay ve yıldız daha büyük görünmektedir.

Ay Yıldız Kabartmalı Yüzük Modelleri

ay yildiz kabartmali gumus yuzuk modellerini gordunuz muAy Yıldız kabartmalı gümüş yüzük modelleri de, günümüzde en çok tercih edilen modellerden biridir. Hedisam’ın en şık tasarımlarından biri olarak karşımıza çıkan bu modellerde ay ve yıldız motifleri kabartmalı olarak uygulanmaktadır. Üzerinde ise kırmızı saydam bir taş bulunmaktadır.

Kabartmalı ay yıldız gümüş yüzük modellerinde, yüzüğün kenarları çeşitli motif desenleri ile süslenirken, aynı süslemeler ay ve yıldızın üzerinde de bulunmaktadır. Üstelik bu modeller gören herkesin gönlünü çalarken, aynı zamanda pek çok kişi tarafından hediyelik yüzük olarak satın alınmaktadır.

Diğer Hediyelik Yüzük Modelleri

Ay yıldız alyans modellerinin yanı sıra diğer pek çok hediyelik yüzükleri ile dikkat çeken Hedisam, Osmanlı Turalı, kare ve oval taşlı, tura kabartmalı yüzük modellerini de alıcılarına sunmaktadır. Öte yandan 3 taşlı, 5 taşlı yüzük, çiftli yüzük, çeşitli gümüş alyans yüzükler de, yine Hedisam’ı müşterileri için hazırlamış olduğu hediyelik yüzük modelleri arasında yer almaktadır.

Her tarzdan zevke hitap edebilecek kadar fazla ürün seçeneğine yer veren Hedisam, aynı zamanda müşterilerin uygun fiyat garantisi sunmakta ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Hedisam’ın bütün yüzük modellerini ve fiyatlarını incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir