Blog

İkili Lafız Tablo Modelleri!

İkili Lafız Tablo Modelleri

Dini tablolar, genellikle ev dekorasyonuna manevi bir hava katmak amacıyla kullanılan dini ev aksesuarları olarak ifade edilmektedir. Günümüzde pek çok modelde dini tablolar bulabilmek mümkün olurken, özellikle ikili lafız tablo modelleri oldukça dikkat çekmektedir.

İkili Lafız Tablo Modelleri Hedisam’da!

İkili lafız tablo modelleri, Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.) yazılı olan tablo modelleridir. Altın sarısı ya da gümüş renginde olan ve birbirinden şık süslemelere sahip olan bu modeller, Hedisam’ın en güzel ikili lafız tablo modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bunun ile beraber Ayetül Kürsü ve Esmaül Hüsna yazılı tablo modelleri de, yine ikili lafız tablo modelleri arasında yer almaktadır. Diğer pek çok dini hediyelik tablo modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Kabe Tabloları İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz!

ikili lafiz tablo modelleriHedisam tarafından müşterilerine sunulan tablo modelleri oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Bunlarda biri de, birbirinden farklı modellerde olan kabe tablolarıdır. Birbirinden farklı modelleri ile dikkat çeken Kabe Duvar Tablosu ya da 3 boyutlu Kabe Resmi, en dikkat çeken modellerden biridir. Bulunduğu ortama manevi bir hava katan bu tablolar, Hedisam farkıyla alıcılarına sunulmaktadır.

Hedisam’ın Kabe tablo modelleri yalnızca bu kadarla sınırlı olmazken, Kabe Kapısı Tablo, Kabe Yıldızlı Taşlı Tablo, Kabartmalı Kabe Tablo ve bunun gibi niceleri, Hedisam’ın en çok ilgi gören modelleri arasında yer almaktadır. Müşterilerine hasarsız olarak ulaşım sağlanabilmek için kutulu olarak gönderim yapan Hedisam, kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Diğer Dini Hediyelik Eşyalarımızı Gördünüz Mü?

Günümüzde pek çok dini hediyelik eşya bulabilmek mümkündür. Bu gibi hediyelik eşyalar genellikle evlerde manevi bir hava kazandırmak üzere tercih edilmektedir. Özellikle de manevi değerlerine oldukça önem veren kişiler için ideal bir ev hediyeliği olurken, her zevke ve ev ortamına ayak uydurabilecek hediyelikler bulabilmek mümkündür.

Hedisam tarafından alıcılarına sunulan hediyelik eşyalara bakılacak olursa; Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.) yazılı tablo ve biblolar, Esmaül Hüsna, Ayetel Kürsü, Bereket Duası, Nazar Ayetleri, Elif ve Vav yazılı olan tablo ve biblolar, saatler, özel tesbihler, Zemzem setleri, Kabe bibloları ve bunun gibi pek çok ürün, Hedisam’ın hediyelik eşyalar kategorisinde yer almaktadır.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir