Blog

Ayetli Ayetel Kürsi Tablolar!

Ayetli Ayetel Kürsi Tablolar

Dini tablolar, Müslümanlar için manevi duygular çağrıştıran, aynı zamanda dekorasyon aksesuarı olarak kullanılan tablolar olarak ifade edilmektedir. Üzerinde Allah (cc.), Muhammed (s.a.v.), çeşitli dualar, Ayet – i Kerimeler, Hilye – i Şerif, Arapça harfler, Esma’ül Hüsna, semazen, miğfer ve bunun gibi çeşitli dini işaretlerin bulunduğu tablolar, dini tablolar olarak değerlendirilmektedir.

Müslümanların birbirine verebilecekleri en güzel dini hediyelik eşya olan bu tablolar, hem şık görüntüleri, hem de manevi anlamları nedeniyle özel hediyeliklerdir. Üstelik her zevke ve bütçeye hitap etmesi de, bu dini hediyelik eşyaları cazip kılmaktadır.

En Güzel Dini Hediyelik Tablolar

ayetli ayetel kursi tablolarBu alanda müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan Hedisam, birbirinden şık ve değerli dini hediyelik tablolarını satışa sunmaktadır. Pek çok renk ve özelliğe sahip olan bu tablolar, aynı zamanda özel tasarım saat olarak da kullanılabilmektedir.

Osmanlı Arması, Tuğrası, Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.) yazıları, Esma’ül Hüsna ve bunun gibi modellere sahip olan tüm tablolar dini hediyelik tablolar kategorisinde değerlendirilmektedir. En güzel hediyelik tablo ve dini ev aksesuarları için bu kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Ayetli Ayetel Kürsi Tablolarımızı Gördünüz Mü?

Ayetli Ayetel Kürsi Tablolar Hedisam’ın müşterilerine sunmuş olduğu en güzel dini hediyelik eşyalardan biridir. Üzerinde ayetli Ayetel Kürsi yazılı olan bu tablolar aynı zamanda özel bir duvar saati olarak da kullanılabilirken, bulundukları ortama özel bir hava katmaktadır. Hatta İslam dünyasında Ayetel Kürsi’nin yazılı bulunduğu ortama kötü varlıkların giremeyeceğine dair bir inanç bulunduğundan, oldukça değerli ve özel bir hediye olarak satın alınabilmesi mümkündür.

Bu gibi tablolarda farklı alternatifler sunan Hedisam, büyük Ayetli tablolar ya da daha farklı tasarımlara sahip olan taşlı Ayetli tablolar ile de müşterilerinin gönlünü fethetmektedir.

Diğer Hediyelik Tablolarımızı da Gördünüz Mü?

Dini hediyelik tablolar bu kadarla sınırlı kalmazken, Osmanlı armalı tablolar, oval tablolar, yuvarlak tablolar, altın ve gümüş varaklı tablolar da yine hediyelik tablo olarak satışa sunulmaktadır. Hemen hemen her zevke ve bütçeye hitap eden bu tablolara oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmek mümkündür. Üstelik talebinize göre hediye paketi olarak da temin edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir