Blog

Tafta Eşarp Yazın Kullanılır mı?

Tafta esarp yazin kullanilir mi

Müslüman kadınların tesettüre girmesi ve örtünmesi için gerekli olan eşarp, pek çok farklı kumaştan farklı şekil ve modellerde üretilebilmektedir. Tafta eşarp ise, adından da anlaşılacağı üzere tafta kumaştan üretilen, tok bir duruma ve ipeğe benzer ancak yanar dönerli bir görünüme sahip olan eşarp türü olarak ifade edilmektedir. Kadınların uzun yıllar boyunca kullanmış olduğu bu tafta eşarp, son yıllar oldukça popüler bir hal almıştır. Bunun nedeni ise hem artış gösteren eşarp fiyatları, hem de tafta eşarpların kolay ve şık kullanımı olarak gösterilebilmektedir.

Tafta eşarp modelleri, yüzlerce alternatifi ile kadınların beğenisine sunulmaktadır. Desenli ve renkli modellerin bulunabileceği tafta eşarplar, ayrıca tek renk ve düz modellere de sahip olabilmektedir. Bu nedenle de her kadının kıyafetine ya da zevklerine uyum sağlayabilmektedir.

Tafta Eşarp Yazın Kullanılır mı?

Tafta eşarp yazın kullanılır mı?” sorusu, günümüzde başta yeni tesettüre giren kadınlar olmak üzere pek çok kişi tarafından merak edilen bir sorudur. Hangi mevsimde ne tür eşarplar kullanılması gerektiği hakkında bilgi edinmek isteyen kadınlar, bu soruya da yanıt arayabilmektedir.

Tafta eşarplar kış ve bahar aylarında olduğu üzere yaz aylarında da kullanıma uygun eşarplardandır. Normal şartlarda yaz aylarında pamuktan üretilen ya da yüzde 100 ipek eşarpların kullanımı tavsiye edilirken, tafta eşarplar da bu mevsimde kullanılabilmektedir.

Tafta Eşarp Nasıl Bağlanır?

Tafta eşarp bağlanış şekli, diğer eşarp modelleri ile hemen hemen aynıdır. Tafta eşarp kullananlar bu eşarpların duruşundan ve kullanımından oldukça memnun olurken, pek fazla kayma yapmaması ve uzun süre bozulmadan kalması ise kadınları cezbeden özelliklerindendir.

Tafta eşarbı bağlamak için öncelikle üçgen şeklinde katlayarak başa örtmek gerekir. Ardından yüz hatlarına göre kenarlarında katlayarak çene altından iğnelemek, uçlarını ise boyna dolayarak arkadan bağlamak yeterli olacaktır. Dilerseniz sabit kalması ve kaymaması için kenarlarını ve tepesini iğne ile tutturabilirsiniz.

En Kaliteli Tafta Eşarp Modelleri İçin Hedisam’ı Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam.com, birbirinden kaliteli ve hoş görünüme sahip tafta eşarp modellerini en uygun fiyatlarla alıcılarına sunmaktadır. Tek renk olan ve birçok renk alternatifine sahip olan tafta eşarp modelleri, internet sitesi üzerinden kolaylıkla sipariş edilebilmektedi.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir