Blog

Tesettürde Saten Bone Rahatlığı!

tesetturde saten bone rahatligi

Saten Bone

Tesettür giyimin önemli tamamlayıcılarından biri olan boneler özellikle ipek gibi kayan kumaşlardan imal edilmiş eşarpların yerleştikleri bölgede sabit durması amacıyla günümüzde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Boneler, tülbentlere alternatif olarak piyasadaki yerini almıştır. Tülbentlere göre daha pratik ve kullanışlı olmaları sebebiyle piyasa çıkmalarının ardından hızla geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlanmış ve benimsenmiştir. Eşarbın kaymamasını sağlamanın yanı sıra boneler, saçı düzgünce toplayıp dışarıdan görünmesine mani olma işlevini de yerine getirir. Bonelerin üstlendiği işlevi en iyi şekilde yapabilmesi, üretimde kullanılan malzemeyle doğrudan ilişkilidir. Saten, tesettür bonelerinde en çok kullanılan malzeme olarak karşımıza çıkmakta. Saten Bonebaşı sıkmayan ve kaşıntı yapmayan rahat yapısıyla tesettür giyimin en önemli bileşenlerinden biri olarak konumlanıyor. Saten boneler pratik kullanımları nedeniyle hızlı bir şekilde hazırlanma imkânı vermektedir. Bunun yanında, eşarbın baş üzerinde sabit durmasını sağlayarak tesettürlü kadınları gün içinde defalarca başörtülerini kontrol etme zahmetinden kurtarmaktadır.

Saten kumaş ince dokusuna rağmen opak olduğu için iç kısmı göstermez. Parlak, yumuşak ve pürüzsüz yapıya sahip saten kumaştan üretilen boneler, konforlu bir giyim deneyimi sunar. Başı sıkmadığı için saten boneler uzun süreli kullanım sonucunda dahi baş ağrısı yapmaz.

Renk Renk Boneler Her Eşarbın Altına Yakışıyor

tesetturde saten bone rahatligi 1Saten boneleri yılın her dönemi kullanabilirsiniz. Terletmeyen yapıdaki bu ürünler yaz mevsiminde de tereddütsüzce tercih edilebilir. Saten Bone Renkleri zengin bir çeşitlilik göstermektedir. Saten bonelerde eşarplardaki renk ve desen çeşitliliğini karşılayacak kadar çok renk alternatifi bulunmakta. Bu sebeple kombininize uygun renkte saten bone bulmanız oldukça kolay olacaktır. Pastel renklerdeki boneler canlı renklere sahip eşarplarla uyumlu şekilde kullanılabilir. Bu renkler, eşarptaki canlı rengi dengeleyecektir. Koyu renk eşarpların altına seçilecek bonenin de koyu tonlarda olması, bonenin görüntüde çok dikkat çekmesini önler. Açık renkli eşarpların altına giyilecek saten bonelerin rengine karar verirken ten renginizi göz önünde bulundurmanız, isabetli bir seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Tesettür Giyimin Vazgeçilmezi

Niteliği itibariyle kendine özgü farklılıklara sahip tesettür giyim, tasarımcıların ilgisinin artmasıyla sektör haline geldi. Tesettür giyimi daha rahat kılmak için son yıllarda geliştirilen yeni nesil tesettür giyim parçalarından olan boneler, bugün tesettür giyimin vazgeçilmezi durumunda. Eşarplarınıza uygun Saten Bone Çeşitlerini online mağazamızda bulabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir