Blog

Birbirinden Renkli ve Farklı Bone Çeşitlerimizi Gördünüz mü?

Birbirinden renkli ve farkli bone cesitlerimizi gordunuz mu

Tesettür bone, İslam dininde örtünen kadınların kullanmış oldukları bir başlıktır. Saçların tümünü bir araya toplayıp örten bone, uzun zamandır Müslümanlar tarafından kullanılagelmektedir. Günümüzde ise bone çeşitleri kullanım amacına ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterirken, penye bone, saten bone, hazır bone, bone eşarp, şal ve pamuklu bone, bu çeşitler arasında yer almaktadır.

Tesettürün gerekliliklerini yerine getirmek isteyen hemen hemen her kadının bugün de kullanmakta olduğu bone çeşitleri, daha çok pamuklu bonelerden meydana gelmektedir. Bunun yanı sıra penye boneler de günümüzde sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alırken, bunun dışında daha pek çok bone çeşitlerini Hedisam’da bulabilmek mümkündür.

Pamuklu Bone Modelleri

Pamuklu bone modelleri, hemen hemen her tesettürlü kadının kullandığı ve kullanması gereken bone çeşitlerinden biridir. En sağlıklı ve kullanışlı bone çeşidi olarak gösterilen pamuklu bone, genellikle eşarpların ve şalların iç kısmında kullanılmaktadır.

Saten Bone Modelleri

Saten bone, geçmişte olduğu gibi bugün de kullanılmakta olan bone modelleri arasında yer almaktadır. Hedisam tarafından alıcılarına sunulan bu modeller pek çok farklı renk alternatifine sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Renkli Bone Modelleri

Renkli boneler, genellikle kadınların eşarp ve şallarının renklerine uygun olması için kullandıkları bonelerdir. Sarı, mor, kırmızı, beyaz, siyah, kahverengi, yeşil gibi birbirinden farklı ve canlı renk alternatiflerine sahip olan bu bone çeşitleri, son dönemlerde nadiren kullanılır hale gelmiştir.

Hazır Bone Modelleri

Hazır boneler de yine günümüzde en sık kullanılan bone modelleri arasında yer almaktadır. Bone şal modelleri de hazır boneler arasında yer alırken, bu türden boneleri ekstrada bir örtüye gerek olmadan kullanabilmek ve direkt olarak başa geçirebilmek mümkündür. Ayrıca farklı renk alternatifleri de bulunabilmektedir.

En Ucuz Bone fiyatları Hedisam’da!

Hedisam.com, Müslümanlara her türlü hediyelik eşya ve dini ihtiyaçlarla hizmet veren bir kuruluştur. Takkeden seccadeye, teşbihten namaz örtülerine varana kadar pek çok ürünü Hedisam bünyesinde bulabilmek mümkün olurken, onlarca farklı bone modeli de yine bu site üzerinden temin edilebilmektedir. Üstelik piyasadaki en ucuz bone fiyatları yine Hedisam.com üzerindedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan boneler için sitemizi ziyaret edebilir ve bone fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir