Blog

Hediyelik Kur’an-ı Kerim Modelleri ve Tavsiyeleri!

hediyelik kuran i kerim modelleri ve tavsiyeleri

Kur’an-ı Kerimlerin hayatımızda önemli bir yeri vardır. Hayatımızın merkezini oluşturan Kur’an-ı Kerimleri evimizden eksik etmeyiz. Allah ile başbaşa kalmak istediğimizde, içimiz sıkıldığında ve dua etmek istediğimizde Kur’an-ı Kerim bizim bir araçtır. İbadetlerin en güzellerinden biridir Kur’an-ı Kerim.

Bunun yanı sıra mevlitlerimizde veya hatim hediyesi olarak da hediyelik Kur’an-ı Kerim veririz. Sevdiklerimizin ibadetine sebep olmak dualarının içinde bizleri de geçirmeleri en büyük temennimizdir. Bu nedenle sevdiklerimize mevlitlerimizde hediyelik Kur’an-ı Kerim dağıtırız.

Sevdiklerimize her zaman kullanacakları ve kullanırken de bizi anacakları hediyeler vermek isteriz. Sevdiklerimize verdiğimiz hediyelik Kur’an-ı Kerimleri karşımızdaki kişilerin her zaman okuması bizleri de mutlu edecektir.

Hediyelik Kur’an-ı Kerim Seçenekleri

Hediyelik Kur’an-ı Kerim seçenekleri model ve renk açısından oldukça geniş kapsamlıdır. İstediğiniz her renk ve dokuya sahip hediyelik Kur’an-ı Kerim modellerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Hediyelik Kur’an-ı Kerimlerinizi ister ayrı ayrı cüz şeklinde olacak şekilde de alabilirsiniz. Özellikle Ramazan ayında her gün bir cüz okunması ile arife günü hatim olarak ölmüşlerimizin ruhuna bağışlanır. Koca Kur’an-ı Kerim’i taşımak her gün sizi yoruyorsa 30 cüz şeklinde kabı içerisinde hediyelik Kur’an-ı Kerimleri satın alabilirsiniz.

Dışı kadife ve sert kapaklı olan hediyelik Kur’an-ı Kerim modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Oldukça şık ve parlak özelliği ile kadife Kur’an-ı Kerimler kolay okunabilir yeni baskı harfleri ile özellikle Kur’an-ı Kerim okumaya yeni başlamış, yaşlanmış ya da gözleri rahatsız olan kişiler tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir.

Bir de sevdiklerimiz onlara verdiğimiz hediyelik Kur’an-ı Kerimleri istedikleri her yerde rahatlıkla okusunlar diye hediyelik Kur’an-ı Kerim modellerini boy boy sıraladık. Bu boy seçenekleri rahle boy, cep boy, orta boy, çanta boy, hafız boy ve cami boy hediyelik Kur’an-ı Kerim seçenekleri olarak ayrılmaktadır.

Aynı zamanda alınan hediyelik Kur’an-ı Kerimlerin bakımı da oldukça önemlidir. Dolabınızda ve evinizin yüksek bir köşesinde duran hediyelik Kur’an-ı Kerimlerin bakımı da oldukça gereklidir. Oluşan tozlar hediyelik Kur’an-ı Kerim’in sayfalarını ve kapağını yıpratabilir. Bu nedenle sevdiklerimize hediyelik Kur’an-ı Kerimlerden kılıflı Kur’an-ı Kerim almanız da tavsiye edilir.

En son ise çok verdiğiniz, hayatınızda büyük bir yeri olan kişilere çok daha şık bir kutuya sahip olan hediyelik Kur’an-ı Kerim modellerinden hediye etmek isterseniz tam da aradığınız yerdesiniz. Hediyelik Kur’an-ı Kerim fiyatlarını en kaliteli dini hediyelik eşyaların en güvenilir adresi olan “Hedisam.com”da bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir