Blog

Hediyelik Kuran-ı Kerim Önerileri!

hediyelik kuran i kerim onerileri

Kuran-ı Kerim sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediyelerden biri. Her zaman sevdiklerimize anlamlı, kullanışlı ve bizi anacakları hediyeler vermek isteriz. Hediyelik Kuran-ı Kerim oldukça anlam yüklü hediyelerdir. Sevdiklerimiz Allah’ı anmak istediklerinde, hatim indirmek istediklerinde, ruhsal sıkıntılarını gidermek istediklerinde ve Allah’a olan ibadet borçlarını yerine getirmek istediklerinde aldığımız hediyelik Kuran-ı Kerim’i okumaya başlarlar. Hediyelik Kuran-ı Kerim’e sahip olduklarında ise ibadetlerini yaparken bizi de anarlar ve dualarının içinde bize de bir yer verirler. Zaten hediyelik Kuran-ı Kerim almaktaki istediğimiz sevdiklerimizin her zaman bizi hatırlaması, anması ve dualarında bize de yer vermeleri içindir.

Hediyelik Kuran-ı Kerim Seçenekleri

hediyelik kuran i kerim onerileri 1Hediyelik Kuran-ı Kerim almak istediğinizde sizin gözünüze hoş gelen kapak rengi ve modellerini araştırıp alabilirsiniz. Özellikle son senelerde hediyelik Kuran-ı Kerim seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmuştur. Birçok renk seçeneğine sahip olan hediyelik Kuran-ı Kerim modellerini sitemizde rahatça görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Kuran-ı Kerim modelleri nakışlı, yaldızlı mühürlü kadife, çanta boy kadife kutulu, Kabe kutulu kadife, deri Kuran-ı Kerim olarak mevcuttur. Hediyelik Kuran-ı Kerim modelleri boyut olarak da değişmektedir. Hediyelik Kuran-ı Kerim boyutları cami boy Kuran-ı Kerim, hafız boy Kuran-ı Kerim, rahle boy Kuran-ı Kerim, orta boy Kuran-ı Kerim, çanta boy Kuran-ı Kerim ve mini boy Kuran-ı Kerim olmak üzere ayrılmaktadır. Sevdiklerinize her yerde okuyabilecekleri hediyelik Kuran-ı Kerim alabilir ve hediye edebilirsiniz.

İstediğiniz takdirde sevdiklerinize hediyelik Kuran-ı Kerim cüz şeklinde de alınabilir. Özellikle Ramazan ayında hatim okumaya giden tanıdıklarınız için bu hediyelik Kuran-ı Kerim’ in cüz şeklinde olması bire bir. Her gün için cüzlerinizi tek tek götürüp getirerek rahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Kuran-ı Kerim’inizi üzerinde toz oluşması gibi durumlar için kılıflı Kuran-ı Kerim alarak ya da elinizdeki Kuran-ı Kerim kabı alarak yıpranmasına da engel olabilirsiniz.

Eğer hediyelik Kuran-ı Kerim’inizin anlamlı olmasının yanı sıra gösterişli de olmasını istiyorsanız ahşap kutulu Kuran-ı Kerim alabilirsiniz. Ahşap kutulu olmasının yanı sıra üzerinde bulunan oymalar ile görünüşü açısından da estetik durmaktadır.

Hediyelik Kuran-ı Kerim Almak İçin Nereye Güvenmeliyim?

Dini hediyelik eşyaların bilindik adresi olan hemen yıpranmayacak sayfaları kaliteli geniş bir renk ve model yelpazesine sahip olan hediyelik Kuran-ı Kerim fiyatlarını “Hedisam”da bulabilir, kolaylıkla satın alabilir ve 75 TL üzerindeki alışverişlerinizde kargonuzu bedavaya getirebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir