Blog

Işıltı Sevenler için Şık Ferace Modelleri!

İsilti sevenler icin sik ferace modelleri

Ferace, tesettürlü olan kadınların yaz aylarında kullanmış olduğu bir tür uzun mont ya da pardesü olarak ifade edilmektedir. İlk olarak Osmanlılar döneminde kullanılan, dervişlerinde bir tür hırka olarak giymiş olduğu ferace, günümüz tesettür giyim sektörünün önemli bir payına sahiptir. Zira milyonlarca kadın yaz aylarında ferace ve benzeri olan abaya modellerini tercih etmektedir.

Feracelerin bu denli çok tercih edilmesindeki en büyük neden, tesettürün şartlarını taşıyor olmasıdır. Örneğin; boyundan ayaklara, kollardan bileklere kadar uzanan bu giysinin aynı zamanda bol olması, herhangi bir vücut hattını ortaya koymamakta, aksine gizlemektedir. Üstelik kumaşları terletmeyen ve serin tutan bir yapıya sahip olması da bir artı kazandırmaktadır.

Işıltı Sevenler için Şık Ferace Modelleri!

Kadınların zevklerine hitap edebilmek üzere pek çok farklı model üretilebilmektedir. Dileyenler için düz ve desensiz modeller bulabilmek mümkün olurken, aksine ışıltı sevenler için birbirinden şık modeller de bulabilmek mümkündür. Örneğin; aksesuarlı, taş süslemeli, altın yaldızlı işlemeli, leopar detaylı ve bunun gibi pek çok model, şık ferace modellerine örnek olarak gösterilebilmektedir.

En Şık Ferace Modellerini Hedisam.com’da Bulabilirsiniz!

isilti sevenler icin sik ferace modelleriHedisam, hediyelik eşyaların yanı sıra tesettür giyim konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Birbirinden farklı ve şık ferace modelleri bulabilmenin mümkün olduğu Hedisam, oldukça kaliteli bir ürünleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Üstelik ferace fiyatları bakımından da piyasaya kıyasla daha uygun olan Hedisam, işlemeli, nakışlı, yaldızlı, aksesuarlı ve oldukça şık detaylı feracelerini müşterilerine sunmaktadır.

Hedisam.com üzerinden temin edilebilen bu modeller tercihe göre bordo, kırmızı, yeşil, lacivert, krem rengi ve farklı alternatiflerde olabilmektedir. Özellikle de renkli olan ferace modelleri daha çok dikkat çekerken, kadınların tercihine göre bu renklerde de modeller üretilebilmektedir.

Diğer Ferace Modellerimizi Gördünüz mü?

Hedisam.com yalnızda şık ferace modellerini değil, aynı zamanda sadelikten yana tercihte bulunanlar için de onlarca model sunabilmektedir. Örneğin; yalnızca fermuarlı ya da düğmeli olan modeller, pantolonlu olan modeller ve ufak tefek detaylı modeller de, sadelikten hoşlanan kadınlara hitap etmektedir.

Sizlerde kendiniz ya da yakınlarınız için şık bir hediyelik arıyorsanız, sitemizi ziyaret edebilir ferace fiyatları ve modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Hedisam.com, ülkenin neresinden sipariş verirseniz verin, kapınıza kadar gönderim sağlayabilmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir