Blog

Küçük Cep Boy Yasin Kitapları Hedisam.com’da

Küçük Cep Boy Yasin Kitapları Hedisamda

Yasin kitapları içinde bulundurduğu sure ayet dua ve teşbihlere kolaylıkla ulaşabileceğimiz Kuran rehberimiz niteliğindedir. Yasin kitaplarını yanımızda daha kolay taşıyabilmemiz için artık cep boy olarak da basılmaktadır.

Cep boy Yasin kitabı cepte çantada kolaylıkla taşınmaktadır. Bu sayede bir mezarlık ziyaretinde, bir Kuran okuma cemiyetinde bir mevlütte, bir asker uğurlama merasiminde rahatlıkla çantamızdan veya cebimizden çıkarılarak dua okumamızı kolaylaştırır.

Küçük Cep Boy Yasin Kitapları Hedisam.com’da

kucuk cep boy yasin kitaplari hedisam comdaDaha çok okunduğu için mevlütlerde de hediyelik olarak cep boy Yasin kitabı daha çok tercih edilir. Özellikle bütçesi sınırlı olanlar için küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları daha uygundur.

Normal boy, dergi boy, rahle boy Yasin kitapları ile mukayese edildiğinde küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları çok daha ucuzdur. Ucuz olan cep boy Yasin kitabı sayı olarak da daha çok alınır. Böylelikle kalabalık mevlütlerde daha çok kişiye Yasin kitabı dağıtılmış olur.

Küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları diğer Yasin kitaplarından ucuz olsa da içerik olarak aynıdır. Yani normal boydaki Yasin kitaplarının içinde hangi dua sure ve ayetler varsa cep boy Yasin kitabının içinde de aynıları mevcuttur.

Küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları uygun diye alınsa da yazılarının daha küçük olduğu unutmamalıdır. Özellikle gözleri iyi görmeyenler ve yaşlılar düşünülerek cep boy Yasin kitabı seçilmelidir. Yasin kitabını hızlı bir şekilde temin etmek isteyenler Hedisam.com’dan sipariş oluşturabilirler. Aynı zamanda Hedisam.com’dan Kuran-ı Kerim, Hac ve Umre Paketleri, Mevlit Hediyelikleri ve dahasını inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir