Ahşap Kutulu Hediye Kur'an-ı Kerim

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ahşap Kutulu Hediye Kuranı Kerim

Kur’anı Kerim, Müslümanlar için önemli bir yere sahip olan ve insanoğluna indirilen son kutsal kitaptır. Günümüzde her bir Müslümanın evinde yer alan ve okumakla yükümlü olduğu bu kitap, insanlar tarafından da birbirinde verilen hediyelik Kur’anı Kerim olarak tercih edilebilmektedir. Üstelik manevi değeri yüksek olduğundan ahşap kutulu hediye Kur’anı Kerim gibi pek çok modeli de bulunabilmektedir.

Hediyelik Kur’anı Kerim Modelleri

Hediyelik Kur’anı Kerim modelleri oldukça geniş alternatiflere sahiptir. Kadife kaplamalılardan sandıklılara, ahşap kutululardan Kabe-i Muazzama kutululara varana kadar her biri oldukça özel birer hediyelik olarak gösterilebilmektedir.

Müslümanlara Kur’anı Kerim hediye etmek oldukça değerli ve sevabı çok olan bir davranıştır. Dolayısıyla Peygamber Efendimizin sünnetini yerine getirirken Kur’anı Kerim gibi kutsal kitabımızı tercih etmek ideal bir hediyelik olacaktır.

Ahşap Kutulu Kur’anı Kerim

Ahşap kutulu hediye Kur’anı Kerim, günümüzde en sık tercih edilen modellerden biridir. Sandığa benzeyen tarzda bir ahşap Kur’an kutusu bulunan bu model, hem sahibine kutsal kitabı ve değerli hediyeyi muhafaza edebilme, hem de uzun ömürlü kullanabilme imkanı sunmaktadır.

Hedisam.com tarafından alıcılarına sunulan birçok model arasında en dikkat çekenlerden biri olarak Ahşap kutulu hediye Kur’anı Kerim, aynı zamanda tercihe göre toplu olarak da satın alınabilmektedir. Bunun için ilgili kategoriyi ziyaret edere toptan hediyelik Kur’anı Kerim siparişi verebilmek yeterli olacaktır. Böylelikle siparişiniz kısa sürede adresinize ulaştırılabilmektedir.