Blog

Mevlitlere Özel Yasin Kitapları Hedisam.com’da!

Mevlitlere Özel Yasin Kitapları Hedisamda

Mevlitlerde Yasin kitabını hediyelik olarak dağıtmak nerdeyse gelenek haline gelmiştir. Yasin kitabından başka hediyelik dağıtılabilse de toplumumuz olarak hayırlı bir hediye olduğu için Yasin kitabını dağıtmayı tercih ederiz.

Mevlitlerin vazgeçilmezi Müslümanların elinde ibadet rehberi olan Yasin kitabının birçok model ve çeşidi vardır. Her Yasin kitabının içinde Yasin suresi, Tebareke suresi, Amme suresi, Duhan suresi, Fetih suresi, Namaz sureleri başta olmak üzere daha birçok sure dua ve tesbihat bulunmaktadır. Her Yasin kitabı ayrıca kendine özgü farklı farklı yazım çeşitleri ile sayfa sayısı ile içeriği ile kapa düzeni ile özellikler taşır. Mevlit sahipleri mevlitlerin kalabalıklığına göre bütçelerine göre farklı basımlarda olan Yasin kitaplarından seçerek dağıtırlar.

Mevlitlere Özel Yasin Kitapları Hedisam.com’da!

mevlitlere ozel yasin kitaplari hedisam comdaEn yeni basım Yasin kitapları isim baskılı özel Yasin kitabı olarak adlandırılan Yasin kitaplarıdır. Bu Yasin kitaplarının kapağı kalın ciltlenmektedir. Özel Yasin kitabı mevlitlerde hatıra kalacak en güzel hediyeler arasında yer almaktadır.

Özel Yasin kitabı çanta bot, orta boy gibi değişik ebatlarda basılabilmektedir. Bunun dışında Özel Yasin kitabının cilt rengi beyaz, yeşil, mavi, bej, bordo gibi ana renklerden istenilen tercih edilerek tasarlanabilir. Bu nedenle Yasin kitabını satın almadan önce renkleri göz atmalı, doğru seçeneği seçmelisiniz. Birçok yerde renkli baskılı seçenekleri bulunmayan Yasin kitabını hem renk seçenekleriyle hem de uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Hem Yasin kitabını hem de diğer kitapları ve diğer ürünlerimizi incelemek isteyenler Hedisam.com’u ziyaret edebilirler.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir