Blog

Nazar Ayetli Tablo Modelleri!

Nazar Ayetli Tablo Modelleri

Dini tablolar, insanların ev dekorasyonu yaparken ortama manevi bir hava katması, hatta çeşitli kötülüklerden koruması amacıyla kullanmış oldukları bir tür dini ev aksesuarlarıdır. Uzun yıllar boyunca kullanılan ve kullanılmaya da devam eden bu aksesuarlar, pek çok farklı modelde olabilir. Nazar ayetli tablo modelleri de, dini tablolar arasında yer almaktadır.

En Güzel Nazar Ayetli Tablo Modelleri

Nazar ayetli tablo modelleri, günümüzde en çok tercih edilen dini hediyelik eşyada biridir. Müslümanlar, Nazar Ayetlerinin kendisini kötü ruhlardan, olaylardan ve nazardan koruduğuna inanmaktadır. Dolayısıyla üzerlerinde ya da evinin herhangi bir bölümünde bulundurmak ister. Genellikle bu gibi durumlarda tercih edilen Nazar Ayetli tablolar, hem evin dekorasyonuna farklı bir ambirans katmakta, hem de evi ve evdekileri nazara karşı korumaktadır.

Hedisam’ın nazar ayetli tabloları da birbirinden şık ve modern bir görünüme sahiptir. Özel kutusu ile muhafazalı bir şekilde gönderilen bu tablolar, dolayısıyla oldukça ideal bir dini hediyelik eşya olarak tercih edilebilmektedir.

Diğer Ayetli Tablo Modelleri

nazar ayetli tablo modelleriAyetli tablolar yalnızca Nazar Ayetler ile sınırlı değildir. Bereket duası, Ayetül Kürsü yazılı tablo modellerini bulabilmek de mümkündür. Örneğin; Güneş, dikdörtgen, oval ya da kare şeklinde gümüş ve altın renklerindeki Ayetül Kürsü, Bereket Duası ve Nazar Ayeti yazılı tablolar, taşlı ayetli tablolar, Mini Hilye – i Şerif yazılı tablolar ve bunun gibi pek çoğu, ayetli tablo modelleri arasında yer almaktadır.

Bir Müslümanın başka bir Müslümana verebileceği en güzel ev hediyeliklerinden biri olan bu Ayetli Tablolar, özel talebe göre hediye paketi şeklinde de gönderilebilmektedir.

Osmanlı Armalı Tablolarımızı Gördünüz Mü?

Hedisam’ın dini tablo modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Ayetli tablolarının yanı sıra Osmanlı Tabloları ile de dikkat çeken Hedisam, çoğu zaman bu tabloların satışını hediyelik tablo olarak yapmaktadır.

Osmanlı Devlet Armasının, sancağının, ay ve hilalinin, padişah turasının yer aldığı bu tablolar, oldukça rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Altın sarısı ve gümüş renkleri ile alıcılarına sunulan bu tablolar, büyük, küçük farklı boyutlarda olmaktadır. Sizlerde dilerseniz dini hediyelik tablo olarak kendi evinize, dilerseniz bir yakınıza alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir