Blog

Sizin ya da Sevdiklerin İçin Kuran-I Kerimler!

sizin ya da sevdiklerin icin kuran i kerimler

Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim evlerimizin bereketi ve huzurudur. Sürekli okunduğunda içerisindeki hazineler ile okuyana farklı ufuklar açar. Yüce Allah’ın kelamı olan kitabımız; en güzel, en anlamlı ve en unutulmaz hediyedir.

Rahle Boy Modeller

sizin ya da sevdiklerin icin kuran i kerimler 1Genellikle bilgisayar hatlı olan tasarımlar ile Yüce Kitabımızı çok kolay bir şekilde okuyabilirsiniz. Özellikle mealli ve Türkçe okunuşları ile sunulan tasarımlar Arapçasından okumayı bilmeyenler ve anlamını da öğrenmek isteyenler için idealdir. Rahle boy tasarımlar üçlü Kur’an- ı Kerim modelleri sadece okuyacağınız bölümle ilgili kısmı okumanızı sağlar. Özellikle ortak okumalarda üçlü kitaplar sayesinde aynı anda hatimler yapılabilir. Hatimlerin bu şekilde daha kolay bir şekilde takibi yapılabilir. Rahle boylarda pembe ya da mavi renklerde hazırlanan kuran-ı kerimler de bulabilirsiniz.

Rahle boylarda 30 cüz olarak hazırlanan tasarımlar, kadife çantası içerisinde sunuluyor. Bez ciltli, çantalı ve mühürlü olarak alınabilecek bu modellerde hatimlerde kolaylık sağlar. Geniş topluluklarda hatimin takip edilmesi kolaylığı sağlar. Bu modeller Medd’li Kasr’lı olarak hazırlanmış ve Mushaf’ı Şerif tertibi baz alınarak Hafız Osman Hattıyla yazılmıştır. Aynı ürün karton ciltli olarak özel kutusunda da daha ekonomik özelliklerde sunulmaktadır. Rahle boylarda 10 adet olarak toptan alımlarda söz konusu olacaktır.

Mini Tam Kadife Modeller

Kişiye özel olarak hazırlanan bu modellerde özel pleksi ayna isimli mavi mini boy Kur’an-ı Kerim bulunuyor. Nikah, sünnet, mevlid gibi özel günlerinizde misafirlerinize dağıtmak için tercih edilebilir. Dış kapak yüzeyinde renk seçimleri yapılabilir. Köşeleri altın renkli metallerden süslenmektedir. Kapak üzerinde istediğiniz yazı, har ve tarih bulunabiliyor. Pleksi aynalar altın ya da gümüş renkte seçilebiliyor. Pembe mavi, kırmızı, lacivert ya da turkuaz renk tonlarında seçimler yapabilir, toplu alımlarınızda daha ekonomik fiyatlar bulabilirsiniz.

Çanta, Orta ve Cami Boy Modeller

Cami boy modeller 34* 25 cm ebatlarında olmaktadır. Mealli, Türkçe okunuşlu ve bilgisayar hatlı olarak bulunabilen kuran-ı kerimler farklı renklerde ve sade Arapça olarak tek tasarımlarda da bulunabilir. Çanta boylarda daha küçük ebatlarda olmakta ve hediye olarak pembe yaldızlı, mühürlü ve kadife tasarımlarda daha özel tasarımlarda modeller bulabilirsiniz. Orta boylar 24* 17 cm ebatlarında olmaktadır.

Hayrat Kur’an Kalemi

Bu kalem ile hiç Kur’an- ı Kerim bilmeyenler için Arapçasından ve mealinden dinleme imkanı bulunuyor. Yeni öğrenenler içinde pratik yapmak için çok ideal bir seçenek olacaktır.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir