Blog

Besmele Yazılı Tablo Modelleri

Besmele yazili tablo modelleri 1

Dini tablolar, Müslümanların evlerini süslemek ve manevi bir hava kazandırmak amacıyla kullanılan dini ev aksesuarları olarak ifade edilmektedir. Günümüzde pek çok insan evinin nasıl göründüğünü, dekorasyonunu önemserken, genellikle bu gibi tablolar kullanılmaktadır. Besmele yazılı tablo modelleri de Hedisam tarafından alıcılarına sunulan ve oldukça beğeni toplayan dini tablo modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Besmele Yazılı Tablo Modelleri

Besmele yazılı tablo modelleri, günümüzde pek çok insanın evinde bulundurduğu ya da bulundurmak istediği tablolar arasında yer almaktadır. Hedisam’ın müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu bu tablolar, genellikle kapıların girişine yerleştirilmektedir. Hatta Kapı üstü besleme tablosu olarak da anılan bu tablolar her zevke hitap edebilecek alternatiflere sahiptir.

Hedisam’ın satışa sunmuş olduğu bu Besmele Yazılı Tablo Modellerine bakılacak olursa; farklı boyutlarda altın sarısı ve gümüş renkli tablolarla çeşitli modeller bulabilmek mümkündür. Siyah taban üzerinde altın sarısı ya da gümüş yaldızlı olarak yazılan Besmele-i Şerif oldukça şık bir görünüme sahip olurken, çevresini kaplayan çerçeve oldukça ihtişamlı görünmektedir. Üstelik bu modeller, her kapının üzerinde yer alması gereken dini tablolardan biri olarak değerlendirilebilecek niteliktedir.

En Güzel Dini Tablolar Hedisam’da!

besmele yazili tablo modelleri 2Müşterilerine yüzlerce modelde tablolar ile hizmet veren Hedisam, en güzel dini hediyelik tablo modellerini bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin; Osmanlı arması, tuğrası, Besmele-i Şerif, Ayetül Kürsü, Bereket Duası, Nazar Ayetleri, Esmaül Hüsna, İsmi Nebi ve İsmi Celil yazılı birbirinden farklı tablolar, Hedisam’ın en güzel dini hediyelik tablo modelleri arasında yer almaktadır.

Her biri birbirinden şık ve özel olan bu tablolar, sevdikleriniz için ideal bir ev hediyesi olarak tercih edilebilecek niteliktedir. Üstelik özel kutularında gönderilen bu tablolar, dilediğiniz takdirde hediye paketi olarak da gönderilebilmektedir.

Hediyelik Eşyalarımızı da Gördünüz Mü?

Hedisam, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet verirken, elbette ki ürünleri yalnızca tablolarla sınırlı kalmamaktadır. Dini Hediyelik Eşya bakımından da bir hayli zengin bir içeriğe sahip olan Hedisam, masa saatleri, duvar saatleri, biblolar, seccadeler, özel işçiliğe sahip tesbihler ve daha bunun gibi yüzlerce ürününü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her bir ürün insanların değer verdiği kişilere sunabileceği ideal hediyelik eşyalar olurken, bu alanda müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Hedisam, talebe göre hediye paketi olarak da gönderim yapabilmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir