Şal-Örtü-Yemeni-Yazma

Şal Örtü Yemeni Yazma

Şal, daha çok sade bir şekilde kullanılan ve sıklıkla tesettürü sağlamak üzere başa örtülen bir tür baş örtüsüdür. Örtü, yemeni ve yazma da farklı türden baş örtülerine verilen adlardır. Günümüzde pek çok tesettürlü kadın tarafından kullanılan tesettür şal modelleri, saçların tamamını gizleyecek şekilde örten ve uçları omuzlardan aşağıya sarkan bir örtü ya da kumaş parçasıdır.

Şal modelleri yalnızca örtünmek için değil, aynı zamanda kadınlar tarafından şık görünmek için aksesuar olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca kalın yapıya sahip olan şallar ise ısınmak için hırka niyetine kullanılabilmektedir.

Şal Örtü Yemeni Yazma Nedir?

Tesettür şal modelleri, genellikle kadınların örtünmek için kullanmış olduğu uzun ve geniş baş örtüsü olurken, tesettür örtü, yemeni ve yazma da kare şekle sahip olan ince ve desenli başörtüsü olarak ifade edilebilmektedir. Bir tür giysi olarak da ifade edilen bu tesettür örtü yazma ve yemen, günümüzde pek çok tuhafiye ya da e-ticaret sitesi üzerinden Müslüman kadınlara sunulmaktadır.

Şal ve Yazma Modelleri

Şal modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sunulurken, genellikle kadınların zevklerine hitap edebilecek ve tesettürü sağlayabilmek nitelikte üretilmektedir. Yazma modelleri ile yemeni modelleri de aynı amaçlarla üretilirken, bu ürünleri piyasada uygun koşullarla satın alabilmek de mümkündür.

Yazma modelleri ile yemeni modelleri daha çok kenarları oyalanmaya müsait olurken, bu örtüler bazne hazır oyaları ile bazense oyasız olarak satılmaktadır. Dolayısıyla en uygun yazma fiyatları ve yemeni fiyatları bu gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Şal ve Yazma Çeşitleri

Genel olarak bakıldığında piyasada pek çok yemen ve şal çeşitleri bulunmaktadır. İpek şallar, pamuklu şallar, naylon şallar, saten şallar ve krep şallar bu çeşitlere birer örnek olurken, şal fiyatları da bu unsurlara bağlı olarak farklılaşabilmektedir. Yani en uygun şal satın al işlemi, tercih edilen şala göre değişebilmektedir.

Öte yandan tesettür şal modelleri arasında kare ve dikdörtgen şekillere sahip şallar da yer almaktadır. Kare şallar genellikle yazma, eşarp ya da bu türden örtülere benzerken, yapı itibari ile değişebilmektedir. Ayrıca kare modellerde de şal fiyatları en uygundan en pahalıya kadar ulaşabilmektedir.

Yazma çeşitleri ise desenli, dikişli, boncuklu, kroşatalı, oyalı, düz renk ya da püsküllü olarak bilinmektedir. Ayrıca pamuklu, naylon, ipek gibi malzemelerden üretilen yazma modelleri, üretildikleri malzemelere göre de sınıflandırılabilmektedir.

Genel olarak piyasalara bakıldığında yazma çeşitleri en uygun yazma fiyatlarını da doğrudan etkilerken, insanların büyük çoğunluğu bu gibi unsurları göz önünde bulundurarak alışveriş yapmayı tercih etmektedir.

Toptan Şal Örtü Yemeni Yazma Nasıl Satın Alınır?

Günümüzde insanlar en uygun yazma fiyatları ve en uygun yemeni satın alabilmek için toptan satışların tercih etmekte ve bunun için piyasada sağlam bir araştırma yapmaktadır. Toptan şal, örtü, yemeni ve yazma satışında en bilindik isimlerden biri ise Hedisam’dır.

Toplu satışlarda piyasadaki en uygun yazma fiyatlarına Hedisam’dan ulaşabilmek mümkün olurken, en uygun şal satın al işlemi de yine bu firma üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Toptan yazma ve şal konusunda müşterilerine büyük avantajlar sunan Hedisam, e-ticaret sitesi üzerinden onlarca farklı şal ve yemen modelini alıcılarının hizmetine sunmaktadır. Üstelik müşterilerinin tercih ettiği modellerin en uygun şal satın al ya da yemeni satın al işlemi gerçekleştirerek kolayca sipariş oluşturmasına da yardımcı olan Hedisam, ürünlerin gönderimini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan toplu şal, tülbent ya da yazma için hedisam.com’u ziyaret ederek yemeni satın al işlemini gerçekleştirebilir ve kapınıza kadar ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.