Ev Yaşam & Elektronik

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Sayfa Başı 9 12 18 24

Özel Hissettiren Hediyeler

Bebek mevlütleri yapıldığında herkes için birer hediye dağıtılır. Önceden lokum ya da çikolatanın daha çok kullanıldığı bu ikram yakın zamanlarda daha kalıcı olması için bebek hediye sepeti şeklinde sunulur oldu. Bebek hediye sepeti içerisinde bir adet tespih bulunuyor. Arzuya göre bu kese içerisine eklemeler yapılabiliyor. Hatta bebek sepeti boş olarak alınarak içerisine akide şekeri ya da badem şekeri tarzında ikramlar konularak sunum yapılıyor. İçerisinde şeker olsun ya da olmasın bebek sepeti en çok dekor amaçlı olarak kullanılıyor. Davetlere katılan çocukları sevindirmek için ya da dekorasyon amaçlı oyuncaklar tercih edilebilir. Klasik araba ya da vosvosun da bulunduğu oyuncaklargrubunda vosvos minibüs de bulunuyor. Üzerinde bir adet çerçeve bulunan bu minibüs antika görünümlü olması sebebiyle de çok özel hediye fikirleri arasında olacaktır.

Zengin Seçenek İmkanı

Hediye özellikleri göz önüne alındığında sürekli kullanılabilecek ürünler olmasına dikkat edilir. Bunlardan bir tanesi de kadınların sürekli çantasında bulundurabileceği çanta aynası. Çanta aynası kadınların günlük kullandığı çantalarından eksik olmayan ve ihtiyaç anında kullandıkları vazgeçilmez bir üründür. Sitede bulunan oval ya da dikdörtgen aynalardan toplu alım ya da ihtiyaca göre tek alım yapılabiliyor. Üstelik tavuk kuşu motifli metal görünümlü Hürrem aynası oldukça özel bir parçadır. Kişiye özel hediyelersunuyor olması Hedisam’ın en önemli marifeti.

Sitede birçok alandan ürün var. Mutfak malzemelerinden tablolara kadar takı, aksesuar ve giyim ürünlerine kadar birçok ürün yer alıyor. Salon setleri, şamdanlar, gondollar ve küllüğe kadar birçok parlak fikir yer alıyor. Kişiye özel hediyeler alternatifleri arasında Kuran-ı Kerim, Rahle ve Kuran-ı Kerim kabı da var. Renk renk boyun cevşeni sevdiklerini düşünenler için bunu göstermenin en kısa ve en güzel yolu. Çocuklar için kolye, bilezik, taç gibi ürünler oldukça uygun fiyatlarla satın alınabilmekte. Oldukça fazla çeşide sahip olan site üzerinden rahatlıkla ihtiyaçlar temin edilebiliyor. Alışveriş yaptıktan sonra site üzerinden kargo takibini yaparak siparişin gelme süreci de takip edilebiliyor.

Hac ya da Umre Hediyeleri

Geleneklerimiz arasında hediyeleşmek yerleşmiş olan bir adettir. Ayrıca hediye alan ve hediye veren bu eylemden büyük mutluluk duyar. Özellikle hac ya da umre dönüşü akrabalarına ve arkadaşlarına küçük hediyeler vermek isteyen kişiler bu hediyeleri www.hedisam.com adresinden seçerek hem dini vecibelerini aksatmaması ve bu ziyaretlerini dolu dolu geçirmiş olacaklar hem de bu uzun yolculukta ağır yükler taşımamış olacaklardır. Üstelik site üzerinde tek ya da fazla sayıda yüzük tesbih gibi malzeme bulmak mümkün. Fiyat olarak da uygun olan bu ürünler müşterilerin kapısına kadar ücretsiz bir şekilde götürülmektedir. Ürünler çok çeşitli olup Şile bezi gömlek fes, zemzem suyu, mevlüt seti ve namaz kolluğuna kadar çok özel hediye fikirleri sadece bir internet sitesi uzaklığında.